Gerard Piqué pisze PO POLSKU na swoim Facebooku: " Czujemy się w Polsce jak w domu"

am
25.06.2012 12:56
Gerard Piqué

Gerard Piqué (Facebook.com/Gerard Piqué)

Gerard Piqué jest bardziej aktywny na Facebooku i Twitterze od swojej dziewczyny Shakiry. Wydawało nam się, że powinno być na odwrót, tym bardziej przed zbliżającymi się półfinałami.

Ale nie narzekamy, bo dzięki temu możemy zobaczyć jak Gerard Piqué i Cesc Fabregas Soler grają w ping ponga, a fani chłopaka Shakiry mogą zdobyć bilety na mecze.

Gerard już po raz drugi ogłosił na swoim Facebooku konkurs dla fanów, w którym wygraną były dwa bilety na półfinałowy mecz Hiszpania- Portugalia. Poprzednim razem bilety wygrał Hiszpan, a tym razem udało się Polakowi. Zwycięzcą został Jakub Kaźmierczak z Bydgoszczy. Prawidłowo wytypował wynik meczu  Anglia - Włochy.

Gerard wybrał też już zwycięzców konkursu na najbardziej popularne "zdjęcie ze swoją dziewczyną".  Wygrał Hiszpan, który zrobił zdjęcie z dziewczyną z Polski. Gerard napisał o tym PO POLSKU:

- Oto Jose Javier, zwycięzca konkursu na najbardziej popularne zdjęcie ze swoją dziewczyną, Justyną, Polką, która również kibicuje hiszpańskiej drużynie narodowej. Szczerze mówiąc, czujemy się w Polsce jak w domu, dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierają i kibicują razem z nami! :)

Jak już skończył organizowanie i rozwiązywanie konkursów to wrzucił do sieci filmik jak on i Cesc Fabregas Soler grają w ping ponga. Fanom zadał zawadiackie pytanie:

- Jak myślicie, kto wygrał?

No cóż, Gerard to prawdziwy "człowiek orkiestra". Podziwiamy i trochę zazdrościmy Shakirze.

Relację z gry w ping ponga możecie obejrzeć tutaj.

ZOBACZ:

Gerard Piqué dba o swoich fanów. Na Facebooku rozdaje bilety na mecze

Gerard Piqué na bieżąco relacjonuje pobyt w Gdańsku. A co w tym czasie robi Shakira?

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku