Maja Sablewska straciła kolejnego klienta. Ale nie przejmuje się tym, bo ma Mazolewskiego

am
20.06.2012 07:08
Maja Sablewska zakończyła współpracę z Rimmel, ale nie przejmuje się tym, bo wspiera ją Wojtek Mazolewski.

Maja Sablewska zakończyła współpracę z Rimmel, ale nie przejmuje się tym, bo wspiera ją Wojtek Mazolewski. (screen z magazynu)

Maja Sablewska nie ma ostatnio dobrej passy. Już od roku nie pracuje jako managerka gwiazd, bo wszystkie celebrytki z niej zrezygnowały. Nie podpisała też kontraktu na kolejną edycję X Factor. Jej miejsce zajęła Tatiana Okupnik, która zyskała sobie przychylność zarówno pozostałych jurorów jak i publiczności.

Ostatnią szansą dla Mai był kontrakt z marką Rimmel. Maja promowała firmę, prowadziła bloga, na którym przedstawiała produkty Rimmel, które używa oraz swoje stylizacje. Była managerka gwiazd spełniała się jako doradca wizerunkowy.

Jednak ta współpraca również szybko dobiegła końca. Wczoraj popołudniu opublikowano oświadczenie Sablewskiej i dyrektor marketingu COTY Polska Agnieszki Majewskiej:

"Pragniemy poinformować, że współpraca między Mają Sablewską i marką RIMMEL dobiegła końca. Maja przestaje pełnić powierzoną jej funkcję doradcy wizerunkowego marki, a strona internetowa www.majasablewskablog.pl założona w celu promocji tej współpracy, nie będzie już aktywna. W trakcie naszej wspólnej pracy przeprowadziliśmy wiele ciekawych akcji, pokazaliśmy atrakcyjne stylizacje i pomysły na to, jak można odważnie pokazywać wolność w wyrażaniu siebie poprzez makijaż i styl. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzali tę stronę i wspierali nasz projekt."

Maja na blogu napisała:

Maja Sablewska skończyła współpracę z Rimmel i zamknęła bloga.

 

Maja bardzo wkręciła się w rolę doradcy wizerunkowego. Czy teraz znajdzie jakieś inne zajęcie dla siebie?

Magazyn "Party" donosi, że Maja jak zwykle zaskoczy wszystkich i teraz zostanie wykładowcą na wyższej uczelni i projektantką mody.

Maja ma duże wsparcie Wojtka Mazolewskiego, więc wszelkie niepowodzenia wręcz po niej "spływają". Ona również stara się wspierać muzyka i często jeździ z nim na koncert i do rodzinnego Trójmiasta. Idealna para? Na to wygląda!

ZOBACZ:

Czy mieszkańcy Trójmiasta dobrze się ubierają? Oceniła to Maja Sablewska

Maja Sablewska wpadła po uszy! Chce dziecka z "Mazolem" i mieszkania w Trójmieście

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku