Serial z Julią Kamińską został zdjęty! Ale "Brzydula" ciągle jest na fali, ma już nową pracę...

am
14.06.2012 09:59
Julia Kamińska

Julia Kamińska (screen z juliakaminska.eu)

Ostatni rok był bardzo udany dla Julii Kamińskiej. Wszyscy pisali o jej powrocie do showbiznesu. Zagrała w serialu "Reguły gry" z przystojnym Maćkiem Zakościelnym, występowała na deskach teatru. Oprócz tego, Julia zdecydowanie odcięła się od wizerunku "Brzyduli". Teraz zachwyca nowym wizerunkiem i szczupłą sylwetką.

Wszystko układało się po jej myśli, aż do teraz. Dosłownie kilka dni temu władze TVN 7 zrezygnowały z kolejnej serii sitcomu "Reguły gry". A zdjęcia do tej produkcji miały się rozpocząć lada dzień.

Powodem tej decyzji jest podobno kryzys na rynku reklamowym.

- Z uwagi na trudną sytuację na rynku reklamowym, telewizja TVN7 podjęła decyzję o odłożeniu w czasie produkcji kolejnej serii "Reguły gry" - mówi Wirtualnemedia.pl Joanna Górska, szefowa działu PR w Grupie TVN.

Ale mówi się również, że serial okazał się "klapą" i systematycznie tracił widzów, których i tak nie było dużo.

Julia chyba specjalnie nie załamała się tym faktem, bo ma już kolejne plany, o których napisała na swoim blogu. O "Regułach gry" nic nie wspomniała.

- Z teatru płynnie przeszłam do pracy nad serialem! Jesteśmy w trakcie dobierania obsady do "Dania Dnia" - tajemniczego projektu o którym już kilka razy zdarzyło mi się powiedzieć tu i ówdzie więc może obiło się wam uszy - to ten projekt w którym mogę wtrącać się w scenariusz.Wiążę z nim duże nadzieje, na pewno nie jestem obiektywna ale projekt wydaje mi się ŚWIETNY!!! W lipcu zdjęcia, nie mogę się doczekać a jednocześnie trochę się boję To nie jest sitcom ani farsa a ja tak długo grałam tylko w tego typu produkcjach  Muszę się od tego mentalnie odciąć i wrócić do - jak to określić - normalności?

Więcej na temat projektu "Danie dnia" aktorka zdradziła portalowi rosnet.pl:

- Wiążę duże nadzieje z serialem, do którego napisałam część scenariusza i gram główną rolę. Chciałabym, żeby to było coś ekstra. Tytuł nawiązuje trochę do kulinariów, ale najważniejsze będą jak zwykle miłość i dążenie do szczęścia - śmieje się aktorka.

ZOBACZ:

Rodzice Julii Kamińskiej nie są zachwyceni jej związkiem. Jej partner jest za stary

To jest Kamińska?! Kolejna ofiara photoshopa

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku