Katarzyna Niezgoda do Tomasza Kammela: "Ożeń się w końcu ze mną!". A ten się zastanawia...

pp
09.06.2012 16:28
Tomasz Kammel i Katarzyna Niezgoda

Tomasz Kammel i Katarzyna Niezgoda (Namonciaku Exluxive)

Katarzyna Niezdoda ma już dość życia na "kocią łapę" ze swoim wieloletnim partnerem Tomaszem Kammelem. Zażądała od niego by w końcu zalegalizowali związek i wzięli ślub.

Oboje mają już 42 lata. Od kilku lat są zaręczeni, zaczęli nawet mówić o dziecku. Dotąd milczeli jednak na temat ślubu. Słyszeć ponoć o nim nie chciał Kammel.

Trzy lata temu zamieszano ich w aferę finansową i oboje stracili pracę. Ona w jednym z największych banków a on w TVP 2. Problemy ich jednak połączyły. Przez jakiś czas ukrywali się przed światem, bardzo często w sopockim apartamencie Niezgody. Ich związek wtedy rozkwitł. Bardzo często byli widywani na romantycznych spacerach. Ostatnio nawet nie mogli się powstrzymać przed namiętnymi pocałunkami na molo.

Katarzyna Niezgoda i Tomasz Kammel

Katarzyna stanęła już na nogi zawodowo, teraz jest szefową domu mody Deni Cler Polska. Tomek również sobie poradził, prowadzi poranny program TVP  "Pytanie na śniadanie". Ponoć jest już gotowy by stanąć na ślubnym kobiercu.

Może wezmą ślub w Sopocie?

ZOBACZ: Gwiazdy, które kochają Sopot [ZDJĘCIA]

ZOBACZ: Gniazdko miłości Kasi i Tomka. Piękny apartament w Sopocie.

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (2)

  • banda_czworga

    Oceniono 6 razy 4

    to niesmaczne wciąż pokazywać te dewiacje pana wielbłąda

  • bren666

    Oceniono 5 razy -1

    Drążenie facetowi, żeby w końcu sie oświadczył, jest ch*jowe i bardzo nie wporządku. Może on po prostu jeszcze nie chce? Dlaczego kobiety zawsze muszą zacząc robić o to szopkę? Nie i koniec, do odwołania. To nie może być sprawa presji a obopólnej chęci. A jak nie ma tej chęci to NIE znaczy ze nie ma miłości. Wbijcie sobie to do waszych ślicznych główek w końcu ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX