Przystojniacy z Il Divo zanim przyjadą do Ergo Areny zaśpiewają w królewskim parku

mg
01.06.2012 06:13
Il Divo

Il Divo (.)

Zespół Il Divo 3 dni przed koncertem w Polsce wystąpi na największym festiwalu muzyki klasycznej na całym świecie, czyli BBC Proms Festival.

BBC Proms Festival odbywa się na ogół w Royal Albert Hall, a więc w sali koncertowej w Londynie poświęconej mężowi królowej Wiktorii, księciu Albertowi. Il Divo wystąpi jednak w londyńskim Hyde Parku. To jeden z królewskich parków położony na obszarze 390 akrów.

-  To niezwykle wyjątkowe wydarzenie w świecie muzyki klasycznej. Jak widać, zespół Il Divo ma już w nim na tyle ugruntowaną pozycję, że bierze udział w największych imprezach, znanych wszystkim miłośnikom tego wyjątkowego gatunku - mówi Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM, która jest organizatorem koncertów Il Divo w Polsce.

Letni festiwal w Londynie, który może poszczycić się już ponad stuletnią tradycją, cieszy się ogromnym zainteresowaniem i jest jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń muzycznych w trakcie każdego roku. Koncerty organizowane przez BBC nazywane są w skrócie Promsami, co jest związane z luźną atmosferą w trakcie występów. Festiwal rozpocznie się 13 lipca i potrwa do 8 września.

Il Divo w Polce dadzą dwa koncerty - pierwszy 11 września w Ergo Arenie na pograniczu Gdańska i Sopotu, drugi 12 września w łódzkiej Atlas Arenie. 
Zostań fanem Namonciaku na Facebooku

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (2)

  • taka_taka_mala

    0

    Taaa, przystojniacy. Skoro tak, to pewnie tak jest

  • magdaprzed

    0

    No ale do września to niestety trochę czasu jeszcze;//A dziś w nocy co robicie ?My wbijamy ekipą na Grunwaldzką w Gdańsku na Wielką Noc Okazji w Lidlu,słyszeliście o tym??Otwierają w nocy z suuuuuuper cenami na 4 godziny tylko.My idziemy cos wyhaczyć przed imprezą:D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX