Przystojniacy z Il Divo nie mogą się doczekać spotkania z Polkami. "Są najpiękniejsze!"

mg
22.05.2012 06:57
Zespół Il Divo

Zespół Il Divo (.)

Międzynarodowy zespół Il Divo stworzony przez Simona Cowella producenta muzycznego i jurora programów „Britain's Got Talent” czy „American Idol” wystąpi po raz pierwszy w Polsce. Koncerty będą dwa - pierwszy 11 września w Ergo Arenie na pograniczu Gdańska i Sopotu, drugi 12 września w łódzkiej Atlas Arenie.

W skład zespołu wchodzi czterech młodych i bardzo przystojnych śpiewaków : hiszpański baryton Carlos Marin, Szwajcar - tenor Urs Toni Bühler, amerykański tenor David Miller i francuski tenor Sébastien Izambard. Grupa wykonuje utwory  muzyki popularnej w nowych symfoniczno-operowych aranżacjach.

Przystojniacy nagrywali z takimi artystkami jak Celine Dion, Barbra Streisand czy Toni Braxton.

- Grupa Il Divo nie cieszy się w Polsce jeszcze taką popularnością jak w innych krajach, gdzie jej koncerty w zdecydowanej większości są wyprzedawane do ostatniego miejsca. Spotykamy się jednak jak na razie z wieloma pozytywnymi reakcjami. W wielu przypadkach ci, którzy nie słyszeli o Il Divo, ale zobaczyli choćby fragment koncertu tej międzynarodowej grupy, byli pod wielkim wrażeniem - przekonuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która jest organizatorem koncertu.

Również członkowie zespołu nie mogą się doczekać przyjazdu do Polski. Okazuje się, że szczególnie czekają na spotkanie z polskimi fankami.

- Nie byliśmy jeszcze w Polsce z koncertem i nie możemy się już doczekać tej wizyty. Osobiście w Polsce byłem raz. Była to krakowska Opera. Co pamiętam? Kobiety w waszym kraju są naprawdę piękne! Czy najpiękniejsze w Europie? Nie wiem, ale na pewno ich uroda robi wrażenie - mówi Urs Bühler z grupy Il Divo.
- Nieprawda, Polki są najpiękniejsze! Moja żona jest w połowie Polką, więc nie mam wyjścia - muszę być takiego zdania! - dodaje David Miller.

Trzeba przyznać, że panowie z Il Divo wiedzą jak wzbudzić sympatię kobiet.

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (5)

 • Gość: Zaczarowana 40-tka...

  Oceniono 8 razy 8

  Trafilam przypadkiem na ich koncert w TV, po pierwszych taktach i usłyszanych dźwiękach..... zostałam z tym pilotem w ręce na stojąco przed telewizorem.... zamurowana, oczarowana ich głosami.... Ten mariage opery z popem jest wyjątkowy.... Panowie mają fantastyczne głosy, świetną aranżację i zgranie.... Są The best!!
  Poza tym... piszą o Nich: młodzi i przystojni... A nie wiem, czy wiecie, ale już nie tacy młodzi... dwóch jest już po 40-tce, a dwóch - skończy ją w przyszłym roku...:):) Nie wyglądają na tyle, prawda?? pozazdrościć...

 • Gość: panja

  Oceniono 5 razy 5

  ummmm ciacha! na pewno pójde!!! :)))

 • Gość: ines3412

  Oceniono 4 razy 4

  nie znalam ich, ale brzmia super!!!

 • Gość: ashhhh

  Oceniono 5 razy 1

  ten z prawej ładniutki

 • Gość: gość

  Oceniono 11 razy -11

  byście sie za swoich chłopów wziely zamiast podniecać sie jakimiś żigolakami z zagranicy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX