Maja Sablewska zajmie się wizerunkiem Polek. Będzie jak Trinny i Susannah?

mg
19.05.2012 07:19
Maja Sablewska jak Trinny i Susannah?

Maja Sablewska jak Trinny i Susannah? (AG / mat.prasowe)

Maja Sablewska zajmie się wizerunkiem Polek. Dziewczyna Wojtka Mazolewskiego i była menagerka kilku polskich gwiazdek pracuje przy projekcie, który pomoże wielu dziewczynom poprzez "zmianę wizerunku zmienić swoje życie". Szczegóły owiane są tajemnicą.

Już jako jurorka X-Factor Maja Sablewska dała się poznać jako specjalistka od wizerunku. Nie podobało się to pozostałym jurorom.

- Pamiętam, kiedy podczas nagrywania X Factor, zwracałam uwagę na wizerunek uczestników, wszyscy mówili mi "nie czepiaj się ciuchów”, oj jak bardzo walczyłam z tą błędną tezą. Kiedy mam kilka minut na poznanie człowieka i jego ocenę, na co zwracam uwagę ?! Rzecz jasna, że na to jak się zachowuje, jak mówi, śpiewa, ale także jak wygląda. Poprzez ciuchy, widzę co ma w głowie i sercu. Na ile jest odważny i gotowy na zmiany, na ile CHCE coś zmienić - napisała na swoim blogu.

Teraz, gdy Maja wycofała się z bycia menagerką gwiazd, postanowiła spełniać się w tym, co interesuje ją najbardziej.

- Dwa dni temu, kręcąc pilot do projektu, o którym Wam pisałam, poznałam bohaterkę, którą wybrałam spośród kilkuset zgłoszeń. Prawdziwa-szczera dziewczyna z małego miasta, która chce poprzez zmianę wizerunku - zmienić swoje życie. Jej determinacja i chęci rozłożyły mnie na łopatki. A "historia” będzie przykładem dla wielu dziewczyn w całej Polsce - zdradziła Maja Sablewska na swoim blogu.

Czy Maja Sablewska ma szanse stać się tak popularna i lubiana jak Trinny Woodall i Susannah Constantine? Dwie Brytyjki udowodniły, że ubiór ma kolosalne znaczenie, zwłaszcza dla kobiet. Wpływa na psychikę, a co za tym idzie na pozytywne lub negatywne postrzeganie siebie.

Czy Maja odniesie sukces?

ZOBACZ:

Maja Sablewska wpadła po uszy! Chce dziecka z "Mazolem" i mieszkania w Trójmieście.