Co słychać u Alicji Walczak z Big Brothera? Niewiele się zmieniła i ciągle szuka męża

am
17.05.2012 08:00
Alicja Walczak - gorliwa katoliczka, femme fatale. Jej chłopak Milano okazał się gangsterem. Zerwała z nim i ciągle szuka męża.

Alicja Walczak - gorliwa katoliczka, femme fatale. Jej chłopak Milano okazał się gangsterem. Zerwała z nim i ciągle szuka męża. (Fot. Bartosz Bobkowski / AG)

Od pierwszej edycji Big Brother'a minęło już 11 lat. Pamiętacie gwiazdy tego pierwszego programu, Manuelę Michalak, Piotra Lato, Janusza Dzięcioła czy Alicję Walczak z Gdańska?

Co dzieje się teraz w życiu Alicji? Jak poradziła sobie przez te lata od zakończenia programu? Opowiedziała o tym w "Dzień Dobry TVN".

- Byłam współprowadzącą programu Miss Polonia. Dla mnie to był taki okres i nadal jest, nauki, przemiany, poszukiwań, licznych podróży. Skończyłam trzy fakultety. Dokończyłam politologię, później dziennikarstwo na UW, no i teraz obroniłam się na ASP w Gdańsku, także też tak prężnie.

Prowadzących "Dzień Dobry TVN" najbardziej zainteresował ostatni kierunek. Alicja sprecyzowała specjalizację.

- Realizacja obrazu telewizyjnego i filmowego, specjalność fotografia, ale też piszę ikony, maluję obrazy - powiedziała.

W programie Alicja znana była ze swoich religijnych i duchowych poszukiwań. Robert Kantereit zapytał ją:

- Znalazłaś swój ZEN?
- Ja nie muszę mieć swojego ZEN. Moją drogę znalazłam, oczywiście. Najważniejszym sensem dla mnie jest rozwój duchowy i sens naszej codzienności w tym wszystkim co robimy.

Jolanta Pieńkowska natomiast zainteresowała się życiem uczuciowym Alicji.

- Wyszłaś za mąż?
- Nie, niestety. Jeszcze nie poznałam nikogo. Myślę, że czekam na właściwą osobę. Chciałabym, żeby to była ta jedyna osoba. Bo jednak człowiek już dojrzewa.

Po wyjściu z programu Alicja wzięła udział w kilku projektach, a potem postanowiła skupić się na sobie.

- Po wyjściu z programu postawiłam przede wszystkim na własny rozwój, naukę i podróże. Skończyłam trzy fakultety - ostatnio obroniłam pracę dyplomową na gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych i założyłam firmę Aliart, w której łączę moje artystyczne pasje, czyli fotografię i malarstwo - powiedziała Alicja Walczak w wywiadzie dla Plejady.

Alicja ma 44 lata. Cały czas mieszka w Gdańsku Osowej. Jej pasją jest fotografia. Jej zdjęcia możecie obejrzeć na jej stronie alicjawalczak.com. Na swoim koncie ma również wystawy.

ZOBACZ:

Alicja Walczak pojawiła się z gołym brzuchem na pokazie Paprocki&Brzozowski w Sopocie [ZDJĘCIA]

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku

Komentarze (2)
Zaloguj się
 • burakcwiklowy

  Oceniono 1 raz -1

  am, warto czytać to co się napisało

 • gogo2012

  Oceniono 26 razy -2

  Buhahaha :D
  "CHCIAŁABYM ŻEBY TO BYŁA TA JEDYNA OSOBA BO JEDNAK CZŁOWIEK JUŻ DOJRZEWA"
  Moim zdaniem niektórzy nigdy nie dojrzeją na tyle, aby zauważyć że życie to nie bajka i nie ma na każdym rogu ulicy Księcia z Bajki z wielkim Posagiem.
  Trzeba po prostu brać to co życie nam przynosi, znaleźć normalnego człowieka, urodzić dziecko i pracować.
  I przestać marzyć o Miami, Florydzie i Lamborghini :D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX