Modelka, która wszystko robi odwrotnie niż inne. I wcale jej to nie przeszkadza w karierze...

am
16.05.2012 12:06
Modelka z  programu

Modelka z programu "Top Model", Magda Roman, wzięła właśnie udział w rewelacyjnej sesji dla magazynu Vestal. Dziewczyna z Lęborka stała się sławna, gdy nie chciała uczestniczyć w rozbieranej sesji w trakcie programu. Producenci wyrzucili ja za to z TOP MODEL. Wydawało się, że to... (Telva Magazine)

Lucyna Szymańska, właścicielka agencji modelek D'Vision zdradziła, które dziewczyny z ostatniej edycji Top Model radzą sobie najlepiej.

- Olga [Kaczyńska - red.] jeździ po całym świecie. Świetnie sobie radzi. Obecnie jest w Australii. Właśnie skończyły się tam pokazy mody. Podoba się. Agencja jest z niej zadowolona. Zobaczymy ile tam jeszcze zostanie. Jeździ po świecie zupełnie sama. Jest samodzielna i nie ma z tym problemów. Joannę wysłaliśmy do Mediolanu. Mam nadzieję, że odniesie sukces - powiedziała niedawno w Dzień Dobry TVN.

Olga Kaczyńska i Joanna Kudzbalska - dziewczyny z Top Model, które robią najszybciej karierę

Według Szymańskiej, szansę na karierę ma jeszcze Magda Roman.

- Nadal nad nią pracujemy. Uczy się angielskiego, więc myślę, że wkrótce też wyjedzie.

Magda Roman, top model

Angielski to nadal dla Magdy duży problem. Udowodniła to Anja Rubik, która w tym samym programie próbowała z nią porozmawiać po angielsku. Nic z tego nie wyszło, bo Magda powiedziała, że nie mówi po angielsku. Po czym po polsku oświadczyła, że nie interesuje się modą i nie czuje się komfortowo w kostiumie kąpielowym. Anja szybko podziękowała Magdzie za rozmowę.

Zdaje się, że pomysł Magdy na karierę polega na robieniu wszystkiego odwrotnie niż cała reszta ambitnych dziewczyn. To, ze nie chciała się rozebrać w Top Model jeszcze rozumiemy. Ale być modelką i nie interesować się modą i nie znać angielskiego?

Jak myślicie, mimo wszystko uda się jej zrobić wielką karierę?

ZOBACZ:

Nie trzeba się rozbierać, żeby zostać modelką

Magda Roman podbije zagranicę...gdy schudnie

Jurorka Top Model zatrudniła Magdę Roman

Nie chciała pozować nago. Facebook ją teraz kocha

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku