Agnieszka Chylińska napisała książkę. "Ukaże się w tym roku albo będę płakała"

mg
15.05.2012 11:29
Agnieszka Chylińska napisała książkę

Agnieszka Chylińska napisała książkę (KAPIF)

Jeszcze w tym roku na rynku wydawniczym ukaże się książka piosenkarki Agnieszki Chylińskiej. Na razie nie wiadomo o czym będzie to dzieło, jednak autorka już nie może doczekać się debiutu.

- Mimo że będzie to debiut w zupełnie nowej roli, to przede wszystkim będzie to ukoronowanie mojego kolejnego ogromnego marzenia, którym było napisanie książki. Jestem przeszczęśliwa, że to się wydarzyło. Liczę, że książka ukaże się jeszcze w tym roku, w przeciwnym razie będę strasznie płakała, bo już się nie mogę jej doczekać. Wiem, że będę musiała przyjąć na klatę recenzje nie ze względu na zawartość książki, ale ze względu na to, kto ją napisał. Nie ukrywam, że jest to bardzo trudny debiut, ale jestem dobrej myśli. Mam poczucie, że jest to coś bardzo pozytywnego i dobrego - zdradziła Agnieszka Chylińska w rozmowie z tygodnikiem Gwiazdy.

Agnieszka Chylińska przechodzi ogromną metamorfozę. Z bardzo rockowej dziewczyny w ciężkich glanach zmieniła się w kobiecą jurorkę talent show w szpilkach, a do tego wykonującą muzykę disco. Niedawno zmianie uległ również kolor włosów piosenkarki.

Czekacie na debiut wydawniczy Agnieszki? Będzie bestseller jak w przypadku Danuty Wałęsy? A tak przy okazji, ciekawe czym jeszcze zaskoczy nas piosenkarka.

ZOBACZ:

Dziesięć "najgrubszych" tekstów Chylińskiej

Mam Talent ma być jak Big Brother. Dobry pomysł?

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (1)

  • kaszob

    0

    lepiej niech z ONA sie zejdzie na pare koncertów,to wiecej zarobi i wiekszy pozytek bedzie niz z kolejnej ksiązki

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX