Weronika Rosati i Maciej Stuhr bawią na bankiecie w Gdyni. I razem wychodzą...

mg
10.05.2012 11:37
Weronika Rosati i Maciej Stuhr

Weronika Rosati i Maciej Stuhr (Namonciaku Exclusive)

Weronika Rosati i Maciej Stuhr spędzili miły wieczór w swoim towarzystwie podczas jednego z bankietów towarzyszących Gdynia Film Festival.

Widać, że aktorzy bardzo przypadli sobie do gustu. Dużo ze sobą rozmawiali i śmiali, nie odstępowali się wręcz na krok. Razem również w wyśmienitych nastrojach pod rękę opuścili lokal. Nie ma co się dziwić, dużo ich łączy. Oboje mają znanych rodziców, a mimo to sami ciężko pracują na swoją markę.

Weronika Rosati to córka dyplomaty Dariusza Rosati i projektantki Teresy Rosati. Aktorstwa uczyła się za granicą. Tam też odnosi coraz większe sukcesy. Zagrała epizod w amerykańskim serialu "Luck" z Dustinem Hoffmanem w roli głównej. Teraz przygotowuje się do udziału w kolejnym amerykańskim projekcie z plejadą gwiazd.

Maciej Stuhr natomiast już dawno przestał być "sławnego taty". Swoją wszechstronnością udowodnił, że nazwisko nie ma tu nic do rzeczy.

Weronika i Maciej zaprzyjaźnili się na planie filmu "Obława" Marcina Krzyształowicza, który walczy o Złote Lwy.

Trzeba przyznać, że piękna aktorka i przystojny aktor ładnie ze sobą wyglądają. Jednak spokojnie, Maciej Stuhr pozostaje w szczęśliwym związku z Samantą Stuhr z którą ma 12-letnią córkę Matyldę.

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku