Konkurentka Kasi Tusk spędziła majówkę w Sopocie. Dzisiaj wystąpi u Kuby Wojewódzkiego

am
08.05.2012 10:28
Konkurentka Kasi Tusk, Honorata Skarbek spędziła majówkę w Sopocie.

Konkurentka Kasi Tusk, Honorata Skarbek spędziła majówkę w Sopocie. (screen z honorata-skarbek.com)

Honorata Skarbek jest obecnie jedną z najbardziej znanych blogerek, swoich sił próbuje również jako piosenkarka ( występuje pod pseudonimem Honey). Pod koniec 2011 roku była najczęściej wyszukiwaną osobą w Polsce według rankingu Google. Jej blog modowo- lifestyle'owy jest jednym z najpopularniejszych w Polsce. Zupełnie jak blog Kasi Tusk. Czy córka premiera powinna się mieć na baczności? Konkurentki depczą jej po piętach.

Honorata ma duży sentyment do Sopotu. Na swoim blogu napisała:

- Wróciłam już do Warszawy po 3 dniowym pobycie w Sopocie. Wrażenia? Zimno. To większość co utkwiło mi w pamięci. Natomiast miło było wrócić do miejsca, w którym rok temu spędziłam kilka dni przygotowując się do występu na festiwalu TOP TRENDY, gdzie wygrałam statuetkę od internautów.

Honorata oprócz festiwalu Top Trendy w Sopocie ma na swoim koncie wiele innych sukcesów i zawsze kiedy tylko ma okazję podkreśla, że blog okazał się jej pierwszym krokiem do sukcesu.

Zachwycił się nią również Kuba Wojewódzki i zaprosił ją do swojego programu. Co o nie mówi?

- A W NASTĘPNY WTOREK U MNIE - NAJPOPULARNIEJSZA POLSKA WOKALISTKA !!! Co miesiąc jej blog czyta 6 milionów, a jej teledyski widziało 30 milionów internautów. W tym Tadeusz Mazowiecki, Grycanki i Franciszek Smuda... Edyta Górniak, Beata Kozidrak czy Kayah mogą jej buty czyścić, zaplatać warkocze oraz opłacać akademik. W kategoriach statystyk internetowych jest połączeniem Justina Biebera i Baracka Obamy- taki wpis umieścił Kuba umieścił na swoim facebooku.

Ciekawe co napisałby o Kasi?

Przedstawiamy zdjęcia Honoraty z Sopotu oraz kilka jej stylizacji. Który blog jest waszym zdaniem lepszy, Kasi Tusk czy Honoraty Skarbek? Która z nich proponuje lepsze stylizacje?

ZOBACZ:

Czy Kasia Tusk powinna przyznać się ile zarabia na blogu? Żądają tego jej czytelniczki.

Wyliczyliśmy ile zarabia Kasia Tusk. Jak na 24-letnią studentkę, trochę lepiej niż nieźle.

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku

Komentarze (3)
Zaloguj się
 • Gość: sweet

  Oceniono 2 razy 0

  "mała pieszczoszka"... to słodkie :P

 • movido

  Oceniono 6 razy 0

  Honey to Honey, a po co przy okazji Tuskówna? Każda okazja dobra żeby w ten natrętny sposób wciskać nam jej bloga? A jeżeli pytacie o blogi to Honey jest NATURALNA, a Katarzyna pretensjonalna. Honey oprócz ciuszków wspaniale śpiewa, a Kaśka? Kaśka NIC. Wdzięczy się do aparatu, pokłada w makijażu do łóżka, zachowuje się jak mała pieszczoszka, która ubiera się jak stara baba.

 • Gość: Bernardeta Ptak

  Oceniono 5 razy -1

  Blog Honey bezpretensjonalny,ładne nie natrętne zdjęcia bez zakochania w sobie.
  Blog Kasi zdjęcia Kasi w stroju-12 zdjęć,rozkochana w sobie,ubrana zachowawczo bez polotu.
  Honey sama się wylansowała od 0,Kasia miała nazwisko.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX