Krzysztof Skiba ściągał na maturze. Gdzie schował "pomoc naukową"?

am
25.04.2012 07:29
Krzysztof Skiba

Krzysztof Skiba (facebook.com)

Celebryci zmierzyli się w poniedziałek z "Wielką Maturą Polaków" w studiu TVP1. Artyści, dziennikarze i politycy odpowiadali na pytania z zakresu matematyki, fizyki, chemii i biologii. Swoją wiedzę sprawdzał m.in. Krzysztof Skiba, artysta z Trójmiasta, który w trakcie programu przyznał się, że na maturze ściągał.

- No cóż... Na maturze z matematyki dwa zadania rozwiązałem samodzielnie, a trzecie rozwiązałem za pomocą ściągi, którą miałem w kanapce. Pożerałem wiedzę!

Paulina Chylewska, która prowadziła program, była lekko zmieszana.

- Promować ściągnie w telewizji publicznej, no proszę- powiedziała.

Później więcej gwiazd przyznało się do ściągania, więc temat został potraktowany żartobliwie.

Skiba niestety nie osiągnął najlepszego wyniku. Do finałowej serii "Wielkiej Matury Polaków" zakwalifikowali się: Ryszard Kalisz, Andrzej Supron, Marek Zając, Konstanty Radziwiłł, Janusz Czapiński i Artur Partyka.

Ostatecznie "maturę" najlepiej zdał dr Konstanty Radziwiłł.

- Nigdy nie ściągałem i uważam, że nie wolno tego robić.

Za najlepiej zdaną maturę dr Radziwiłł otrzymał 30 tysięcy złotych.

Wychodzi więc na to, że opłacało się nie ściągać tylko się po prostu uczyć. Z drugiej strony mamy niejasne przeczucie, że Skiba choć do dziś nie stałej pracy zarabia lepiej od pana doktora...

To jak to, Waszym zdaniem jest z tym ściąganiem?

ZOBACZ: Skiba się odchudza, a minister nie...

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (4)

 • Gość: K

  Oceniono 2 razy 2

  "Z drugiej strony mamy niejasne przeczucie, że Skiba choć do dziś nie stałej pracy zarabia lepiej od pana doktora" Co za głupi komentarz!! Autor postrzega sukces poprzez wysokość swoich zarobków???!!! Na prawdę przykro, że ktoś może być tak ubogi umysłowo.

 • peter-123

  0

  Gdyby nie wypial swoja gola , tlusta , zminimalizowana wzrostem dupe na Premiera Buzka, nikt by tego sexiste nie zauwazyl. I tak pisze swoje glupoty w "Wprost" , jako cyc- cyc, bo na tyle go stac , ajak sie juz zalapal na ta orbite to krazy po niej, zabierajac miejsce innym zdolniejszym i ciekawszym wizualnie. Polski degenerat.

 • ka-mi-la789

  Oceniono 2 razy 0

  W cywilizowanym świecie ściąganie na egzaminach to kompromitacja. Nie mówiąc o tym, że w razie wykrycia egzamin się kończy, a nawet można stanąć przed sądem. W Wolsce oszustwo i wyłudzenie (nienależnego stopnia, świadectwa, dyplomu) oraz niezdolność do rozwiązywania zadań typu (2 + 3)^2 = x to powód do dumy. Oto - w pigułce - przyczyny, dla których ten kraj zawsze będzie bantustanem, a jego mieszkańcy nigdy nie podskoczą wyżej angielskiego zmywaka.

 • rasta-mw

  Oceniono 1 raz -1

  "że Skiba choć do dziś nie stałej pracy zarabia lepiej od pana doktora..." a Pan Redaktor ściągał na maturze z polskiego?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX