Kasia Tusk nie została Osobowością Mody. Przegrała z Natalią Kukulską

mg
24.04.2012 12:13
Kasia Tusk przegrała z Natalią Kukulską

Kasia Tusk przegrała z Natalią Kukulską (Namonciaku / KAPIF)

Kasia Tusk została nominowana do nagrody Osobowość Mody „Złote Szpilki 2012”. Została ona przyznana w niedzielę podczas Wielkiego Finału Festiwalu Mody Złote Szpilki 2012 w Galerii Handlowej Złote Tarasy.

Nagroda „Złote Szpilki” ma na celu promowanie oraz wspieranie osób, które realizują swoje modowe pasje, inspirują innych, są podziwiani oraz wnoszą świeżość do świata mody - czytamy na stronie konkursu.

Laureata nagrody Osobowość Mody „Złote Szpilki 2012” wybrała Rada Programowa. Przyznała ona statuetkę Grzegorzowi Matlągowi, ekscentrycznemu projektantowi młodego pokolenia. Drugiego zwycięzcę wybrali internauci. Nie została nim jednak córka premiera.

Kasia Tusk zajęła w głosowaniu internautów 4 miejsce, za Marcinem Prokopem, Eweliną Kustrą i zwyciężczynią Natalią Kukulską. Nominowane były również Magda Frąckowiak i Gosia Baczyńska.

"Złote Szpilki 2012" to kolejna już nominacja dla Kasi. W lutym tego roku blog makelifeeasier.pl został wyróżniony w konkursie Blog Roku 2011. W marcu został nominowany w plebiscycie Modne Kreacje 2012 w kategorii Blog Mody. Nie spodobało się to jej konkurencji, która zarzuciła Kasi, że sukces zawdzięcza tylko znanemu nazwisku.

ZOBACZ:

Ile zarabia Kasia Tusk? Całkiem nieźle!

Kasia Tusk chce być seksuologiem!

Marta Kaczyńska dołączyła do wrogów Kasi Tusk

"Stylizacje panny Tusk są nudne i nijakie". Konkurencja atakuje Kasię

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (2)

  • Gość: mania

    Oceniono 4 razy 2

    Brawo,Natalia!

  • mgr.nauk

    Oceniono 1 raz 1

    O qrwa! Napiszcie kim jeszcze nie została Kasia. I koniecznie coś o jej blogu!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX