Śledztwo dotyczące prześladowania Kasi Tusk zostanie umorzone?

am
18.04.2012 13:33
Kasia Tusk nękana przez syna znanego kompozytora.

Kasia Tusk nękana przez syna znanego kompozytora. (NAMONCIAKU EXCLUSIVE)

Córka premiera pod koniec marca zgłosiła na policję zawiadomienie ws. stalkingu. Prześladowcą okazał się syn znanego kompozytora, 50-letni Łukasz P., który miał nękać Kasię natarczywymi smsami i mailami.

Według najnowszych doniesień, nie zostanie on jednak za to ukarany.

Policja uznała, że mężczyzna nękał córkę premiera Donalda Tuska zbyt krótko (dwa dni w drugiej połowie marca), by można mu było postawić zarzuty z paragrafu dotyczącego stalkingu - ustaliło TVN 24.

Jak podaje TVN 24, Łukasz P. pisał do Kasi, gdyż chciał się dowiedzieć czy zna rosyjskiego generała, który w czasach komunistycznych stacjonował w Berlinie Wschodnim i nadzorował tam operacje specjalne.

O generale Amonie usłyszał od byłego oficera Wojskowych Służb Informacyjnych. I podobno tego generała miała znać Kasia Tusk.

Według TVN 24, 50-latek pochodzi z Krakowa, jest synem znanego kompozytora i ukończył cztery kierunki studiów: medycynę, psychologię, polonistykę i zarządzanie.

Łukasz P. twierdzi, że nie chciał prześladować córki premiera. Był jedynie ciekawy, co Kasia wie o generale Amonie.

TVN 24 poinformowało, że śledztwo zostanie prawdopodobnie umorzone, gdyż nękanie trwało zbyt krótko. Syn kompozytora odpowie prawdopodobnie za złośliwe nękanie.

Innego zdania jest prok. Barbara Skibicka, szefowa Prokuratury Rejonowej w Sopocie.

- To jakaś kaczka dziennikarska. Podejrzewam, że wypowiedź mojego zastępcy została źle zinterpretowana. Na obecnym etapie dochodzenia nie ma mowy o umorzeniu. Postępowanie jest w toku. Dopiero po uzyskaniu pełnego materiału dowodowego podjęta zostanie decyzja co do dalszych rozstrzygnięć - powiedziała w rozmowie z Dziennikiem Bałtyckim.

ZOBACZ: Syn krakowskiego kompozytora nęka Kasię Tusk? "Trwało to jeden, dwa dni".

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (3)

 • Gość: maja

  Oceniono 1 raz 1

  Kogo to wszystko obchodzi. Przyszłość w pewnych sprawach roztrzyga się właśnie teraz - nie dawajcie sobie odwracać uwagi takimi bzudrami, jak fikcyjne nękanie córki premiera... Zresztą, wygląda na to że gość po prostu zadał nie wygodne pytanie na czacie czy w mejlu i odrazu wylądował w prokuraturze.. CO za czasy, jescze trochę i będzie jak w PRLu.

 • waldus059

  Oceniono 1 raz 1

  kiedy w końcu przestaniemy zajmować się tym pustakiem

 • greg0.75

  0

  O - ten literkowy zboczeniec komentujący teksty o Tuskównie znów się uaktywnił...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX