Kasia Tusk znowu nominowana do nagrody. Tym razem konkuruje z największymi gwiazdami

mg
19.04.2012 11:06
Kasia Tusk znowu nominowana

Kasia Tusk znowu nominowana (Namonciaku)

Córka premiera Kasia Tusk obwieściła na swoim Facebooku, że została nominowana do kolejnej nagrody. Tym razem jest to nagroda Osobowość Mody „Złote Szpilki 2012”. Zostanie ona przyznana podczas Wielkiego Finału Festiwalu Mody Złote Szpilki 2012 organizowanego z okazji 5 urodzin Galerii Handlowej Złote Tarasy.

Nagroda „Złote Szpilki” ma na celu promowanie oraz wspieranie osób, które realizują swoje modowe pasje, inspirują innych, są podziwiani oraz wnoszą świeżość do świata mody. O tym, kto zostanie laureatem nagrody Osobowość Mody „Złote Szpilki 2012” zadecyduje zarówno Rada Programowa, która przyzna jedną z dwóch statuetek, oraz internauci, którzy wybiorą drugiego zwycięzcę - czytamy na stronie konkursu.

Głosowanie będzie trwać do 18 kwietnia. Wręczenie statuetek odbędzie się 22 kwietnia w Złotych Tarasach.

To już kolejna nominacja dla Kasi. W lutym tego roku blog makelifeeasier.pl został wyróżniony w konkursie Blog Roku 2011. W marcu został nominowany w plebiscycie Modne Kreacje 2012 w kategorii Blog Mody. Nie spodobało się to jej konkurencji, która zarzuciła Kasi, że sukces zawdzięcza tylko znanemu nazwisku.

Tym razem Kasia Tusk stanie w szranki z takimi gwiazdami jak Magda Frąckowiak, Marcin Prokop, Gosia Baczyńska czy Natalia Kukulska. Czy i w tym gronie ktoś wyrazi swoje oburzenie?

ZOBACZ:

Ile zarabia Kasia Tusk? Całkiem nieźle!

Kasia Tusk chce być seksuologiem!

Marta Kaczyńska dołączyła do wrogów Kasi Tusk

"Stylizacje panny Tusk są nudne i nijakie". Konkurencja atakuje Kasię

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku