Doda ciągle rozpacza po Nergalu. Ale i wyciąga mu brudy: "Nie pomógł bezdomnej"

mg
15.04.2012 10:11
Doda wciąż rozpacza po Nergalu

Doda wciąż rozpacza po Nergalu (AG/KAPIF/Namonciaku)

Dorota Rabczewska była gościem programu Agaty Młynarskiej "Jaka ona jest?" nadawanego w Polsat Cafe. Doda w swoim domu opowiedziała o tym jak ciągle przeżywa rozstanie z Adamem Darskim.

- Cały czas mam pęknięte serce. Jeszcze nikt go nie poskładał. Bolało mnie, że rozpadał się związek, który w mojej głowie był na całe życie. Cały czas jestem emocjonalnie rozbita. Dla mnie najważniejsza w życiu jest miłość. Po rozstaniu z Adamem byłam załamana osobistą porażką. Mnie kariera i pieniądze mało interesują   - powiedziała w programie.

Okazuje się jednak, że Doda dość wcześnie  miała wątpliwości, czy Nergal jest odpowiednim partnerem. Opowiedziała o sytuacji, która przydarzyła jej się, gdy wracała z Darskim nocą z imprezy i na klatce schodowej zastali śpiącą bezdomną starszą panią. Piosenkarka chciała jej dać pieniądze, ale że nie miała przy sobie gotówki poprosiła o to swojego ówczesnego chłopaka. Nergal odmówił, twierdząc, że jest dużo bezdomnych.

- Wtedy zaświeciła mi się czerwona lampka - powiedziała Doda.

Ciekawe co na te wyznania powiedział obecny chłopak Dody, Błażej Szychowski i czy Nergal również przeżywa wciąż rozstanie z Dorotą. Wydaje nam się, że niekoniecznie. Ostatnio zaprzyjaźnił się nawet z jej byłym mężem Radkiem Majdanem. Nieoczekiwanie znaleźli wspólny język.

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku

Komentarze (4)
Zaloguj się
 • zizou105

  Oceniono 1 raz 1

  No i miał rację. Nawet jest jakaś specjalna akcja żeby nie dawać pieniędzy bezdomnym i żebrakom, bo to do niczego nie prowadzi.

 • dabljuzi

  Oceniono 1 raz 1

  Po co teksty o tym pustaku z ciechanowa?

 • Gość: CHIARA

  0

  po co robiła dla niego , niech skomlałby .Wybił się przy jej pomocy ,ciul .

 • syd2011

  0

  sram na tego gala

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Top Trójmiasto