Nergal zaprzyjaźnił się z byłym mężem Dody. Na imprezie rozmawiali, pili i żartowali

am
04.04.2012 13:05
Adam

Adam "Nergal" Darski i Radek Majdan na imprezie z okazji 20-lecia radia WAWA. (fot. KAPiF)

Świat stanął do góry nogami. Po różnych perypetiach ze wspólną dziewczyną Dodą i po niezbyt miłych komentarzach kierowanych wobec siebie, Nergal i Radosław Majdan postanowili się zaprzyjaźnić.

Panowie pojawili się na imprezie z okazji 20-lecia radia WAWA. Rozmawiali ze sobą, pili, żartowali. Czyżby wymieniali poglądy na temat Dody? Nergal raczej nie rozstał się z nią w dobrych kontaktach, a jeżeli wierzyć krążącym plotkom to Radek chciał napisać o niej biografię. Ich wspólna opowieść o perypetiach z Dodą byłaby zapewne hitem.

Radek starał się nie komentować związku Nergala z Dodą. Były mąż Dody w różnych wywiadach mówił, że życzy im szczęścia. Jedynie raz dodał, że nie będzie wykorzystywał choroby w celach promocji, co raczej odnosiło się do Dody.

Nergal natomiast nie był aż tak łaskawy. O Radku w wywiadach powiedział m.in., że jest niedopieszczonym byłym sportowcem, że jest żałosny i w sercu pielęgnuje błoto.

Radek odpowiedział na te inwektywy w programie Kuby Wojewódzkiego.

- Nie słucham Behemotha. Współczuję człowiekowi, bo jest poważnie chory, natomiast powiem ci troszeczkę wzbudził we mnie niesmak taki jeden incydent. Kiedyś była taka sytuacja, kiedy Robert Gawliński wypowiedział się o Dorocie, odnośnie tego, co ona robi, jak ona do tego podchodzi - wspomina Majdan. Później ja powiedziałem, ale to było zupełnie jeśli chodzi o moją osobę, i on to gdzieś skomentował na takiej zasadzie, że szkoda jest mu byłych sportowców, nie mogą się pogodzić z rzeczywistością, bo nie podobało mu się, jak się zachowałem w stosunku do jego kobiety.
- Zdaję sobie sprawę z jego dramatu, bo zdrowie jest ponad wszystko i bardzo mu współczuję. Natomiast uważam, że zachował się słabo. To, że powiedział coś o mnie - kontynuuje. Wydaje mi się, że powinien zachować do tego dystans, bo domyślam się, jak to było, jaką miał presję z drugiej strony. Powinien szanować to, bo jest facetem.

Obecnie były mąż i były narzeczony Dody znaleźli wspólny język i wydaje się, że naprawdę świetnie się ze sobą dogadują!

Ciekawe jaka będzie reakcja pop gwiazdy, która o żadnym z panów nie ma dobrego mniemania. Znając jej ostry język, powie pewnie, że są siebie warci.

ZOBACZ: Kuba Wojewódzki publicznie poniżył dziewczynę Nergala . "Czy na ciebie nie czeka tam lekarz?"

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku

Komentarze (7)
Zaloguj się
 • Gość: ati

  Oceniono 6 razy 2

  boże jaki ten nergal to knypek

 • kitownik

  0

  Nie ważna jest wielkość instrumentu - ważne, jak się na nim gra...

 • noicozezeszwecji

  Oceniono 2 razy 0

  podobno dodzie śmierdzą stopy

 • angharad

  0

  Knypek, nie knypek, mówią, że każdy facet ma w sumie 2 metry...

 • Gość: ja

  0

  knypek musi dodać sobie animuszu-kogucik

 • mariatg8

  Oceniono 6 razy -2

  Jedynym macho w tym mętnym towarzychu to jest pani Dorotka - Dodzia . A im gula lata i ślina cieknie .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Top Trójmiasto