Przybylska o aktorstwie: "Nie chcę grać w serialu" i "Nie pozwoliłabym córce na takie zajęcie"

mg
28.03.2012 12:45

Fot. Albert Zawada / AG

Anna Przybylska to szczęśliwa mama trojga dzieci, którym poświęca każda chwilę. To właśnie dla rodziny aktorka zrezygnował z intensywnego trybu pracy. Częściej niż w filmach można ja zobaczyć w reklamach. A to wszystko dlatego, że piękna gdynianka bardzo ceni sobie czas spędzany z rodziną.

- Podobnie jak wielu innych aktorów, dostaję wiele propozycji. Jednak na razie na pewno nie zagram głównej roli w żadnym serialu. To zbyt pracochłonne i nie mogę sobie na to obecnie pozwolić. Oliwia i Szymon chodzą do szkoły i wymagają ciągłej atencji, podobnie jak najmłodszy syn Jaś. To właśnie ze względu na dzieci na razie nie podejmuję się większych ról w serialach. Choć gdybym dostała ciekawą, dobrą propozycję i nie kolidowałaby ona z życiem rodzinnym, to dlaczego nie. Ale musiałaby to być praca sezonowa, jak na przykład zbieranie truskawek czyli w wakacje - powiedziała w rozmowie z „Gwiazdami”.

Rozumiemy, ze był to tylko przykład, bo jakoś nie potrafimy sobie wyobrazić twarzy Astor zbierającej truskawki.

Aktorka pielęgnuje wartości rodzinne z dala od fleszy i celebryckiego blichtru. Nie ma dlatego zamiaru wzbudzać w dzieciach aktorskich aspiracji.

- Nie sądzę, żebym pozwoliła córce teraz na takie zajęcie. Jeszcze się nad tym nie zastanawiałam. Na szczęście mam jeszcze trochę czasu, ponieważ Oliwia jest jeszcze za młoda, ma dopiero dziesięć lat - przyznała w rozmowie z „Gwiazdami”.

ZOBACZ:

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku

Komentarze (4)
Zaloguj się
 • mccudden

  Oceniono 19 razy 13

  Piękna i do tego mądra kobieta. Jak teraz czują się Muchy, Skrzyneckie, i inne pańcie ze słomą w gumofilcach, co to "pokazują" rączkę córki, nowego faceta, a ciuchy wypożyczają?

  No i do tego wszystkiego Pani Przybylska jest aktorką. Nie jakąś g.....ną celebrytką.

 • bruinen80

  Oceniono 7 razy 3

  Tak sobie myślę, że "twarzą Astor" to by nie zbierała tych truskawek, rękami raczej.

 • doradcaprezesa

  Oceniono 1 raz 1

  normalna dziewczyna, przy niej bledną sezonowe gwiazdki i na siłę wylansowane muchy

 • Gość: martin z lodzi

  Oceniono 22 razy -14

  Przybylska to przede wszystkim kawal niez lejdu py!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX