Modelka, która nie chciała się rozebrać : "Drugi raz nie przyszłabym do programu TOP MODEL"

mg
21.03.2012 16:40
.

. (fot. Natalia Szafrańska-facebook.com / division.pl)

Magdalena Roman zasłynęła tym, że w programie „Top Model” odmówiła udziału w rozbieranej sesji, za co wyrzucono ją z programu. Mimo to, zrobiła największą karierę ze wszystkich uczestniczek drugiej edycji Top Model.

ZOBACZ: Nie chciała nagich zdjęć. I tak robi karierę

Na swoim koncie ma już kilka udanych sesji w znanych i prestiżowych pismach. Pomorzanka twierdzi jednak, że daleko jej do celebrytki, nie bryluje na salonach i źle się czuje przed kamerą. Po prostu nie lubi show biznesu.

- Nie jestem osobą medialną. Czuję się niewygodnie przed kamerą. Drugi raz nie przyszłabym do programu ”Top Model”, choć udział w nim był niezwykłą przygodą. Nie powtórzyłabym jednak tego. Show biznes mi przeszkadza, bo ocenia się tam ludzi po wyglądzie i ze względu na pozycję, jaką zajmują, a nie patrzy się na osobowość. Jeszcze w tym roku chciałabym się znaleźć na okładce ”Vogue'a”, a w przyszłym myślę o studiach na kierunku administracji - powiedziała Magda podczas wizyty w studiu Dzień Dobry TVN.

Magda chyba jednak zdaje sobie sprawę z tego, że gdyby nie udział w "Top Model", to jej kariera modelki mogłaby w ogóle nie być możliwa.

ZOBACZ: Magda z TOP Model wśród najlepszych modelek

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku