Kwaśniewskiej nie stać na dziecko? A zarabia...

mg
14.03.2012 16:49
.

. (AG)

Ola Kwaśniewska uważa, że nie stać jej na dziecko, bo nie umiałaby zapewnić mu poczucia bezpieczeństwa. Ostatnio młoda dziennikarka w dwa dni zarobiła aż...

Pisaliśmy niedawno, że Aleksandra Kwaśniewska nie śpieszy się by zostać mamą ku niezadowoloniu swoich rodziców, zwłaszcza taty.

Młoda dziennikarka tłumaczy się tym, że jest zbyt odpowiedzialna, by sprowadzać na świat maleństwo, któremu nie umiałaby zapewnić poczucia bezpieczeństwa.

Trochę dziwne, bo córka byłego prezydenta nie może  narzekać. Co prawda TVN Style zawiesił program "Matki i córki, czyli rodzinny galimatias", który prowadziła razem z mamą, jednak Ola na brak nowych propozycji nie może narzekać. Niekoniecznie związanych z mediami.

Ostatnio razem z Bilguunem  Ariunbaatarem poprowadziła dwudniowy pokaz mody w jednej z katowickich galerii. Za całość zainkasowała, jak twierdzi "Fakt"  5 tys. złotych.

Program "Matki i córki, czyli rodzinny galimatias" ma wrócić do ramówki jesienią. Czy tak się stanie nie wiadomo. Aleksandra Kwaśniewska jednak zdaje się tym nie przejmować.

- Teraz przede wszystkim chciałabym skupić się na wywiadach prasowych. Do tej pory robiłam to nieregularnie. Chcę to zmienić. Co do TVN Style, sprawa jest cały czas otwarta, bo rozstaliśmy się w dobrych stosunkach. Nie jest powiedziane, że nie przyjdzie nam współpracować i mam nadzieję, że tak będzie - powiedziała w rozmowie z SE.pl.

Jeśli nie, pewnie często będzie ją można spotkać w galeriach.

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku