Ekipa MLH obchodziła Dzień Kobiet. Kasia Tusk nie

mg
09.03.2012 15:27
.

. (screen z facebook.com / AG)

Prześmiewcy Kasi Tusk uczcili 8 marca. Złożyli życzenia swoim fankom. A Kasia Tusk chyba zapomniała.

Chłopcy z Make Life Harder spisali się na medal i nie zapomnieli o Dniu Kobiet.

- Dzień Kobiet to taki moment w życiu mężczyzny, kiedy żarty pod tytułem "Co robi kobieta w przedpokoju? Ma za długi łańcuch" sprzedają się nieco gorzej niż zwykle. Zwłaszcza, gdy za publiczność robi twoja matka i jej cztery koleżanki z pracy, a ty właśnie wpadłeś na sekundę po słoik ogórkowej i jakieś kopytka w siatkę - napisali na swojej stronie.

Przy okazji podzielili się kilkoma pomysłami na spędzenie tego dnia. Na sam koniec złożyli życzenia swoim fankom.

- Tym samym redakcja MLH życzy wszystkim fankom, żeby nie miały rozstępów. Nie znamy się na kobietach, ale wnioskujemy z mediów, że to musi być jakiś gigantyczny problem - napisali.

To miłe z ich strony, jednak zastanawiamy się, gdzie są życzenia dla Kasi i Zosi?

Cały wpis opatrzyli oczywiście adekwatnym zdjęciem.

Życzenia z okazji 8 marca nie były jednak odpowiedzią na wpis na blogu córki premiera. Kasia Tusk chyba zapomniała o Dniu Kobiet albo po prostu go nie obchodzi. Na swoim blogu umieściła za to listę zakupów na nowy sezon, czyli tzw. „must have”.  Żadnych życzeń dla czytelniczek, nic.

Czyżby Kasia Tusk faktycznie nie obchodziła tego święta? A może jej chłopak Staszek Cudny, tym razem się nie spisał i nie zabrał nigdzie Kasi? Dlatego premierówna nie miała żadnej stylizacji do zaprezentowania.

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku