Make Life Harder kulturalnym wydarzeniem roku! A co!

mg
17.01.2012 14:09
Tak chłopcy z MLH bawią się zimą

Tak chłopcy z MLH bawią się zimą (make life harder/facebook.com)

Czy blog dwóch chłopaków z Trójmiasta, na którym parodiują Kasię Tusk był najciekawszym wydarzeniem kulturalnym poprzedniego roku? Bardzo możliwe. Właśnie otrzymał nominację w plebiscycie Gazety Wyborczej Trójmiasto.

Prześmiewczy blog został nominowany w plebiscycie Sztorm Roku 2011 Gazety Wyborczej Trójmiasto, wyłaniającym najciekawsze wydarzenia kulturalne Trójmiasta.

Tak dziennikarze uzasadnili swój wybór:

Dwóch anonimowych bloggerów, którzy w krótkim czasie stali się sensacją internetu. Parodiując lifestyle'owego bloga Kasi Tusk i Zosi Cudny, uprawiają bezlitosne i bezpardonowe, ale jednocześnie inteligentne i przezabawne szyderstwo.

Jak parodiują Kasię? - zobacz porównanie obydwu blogów.

Czy pomorska kultura doszła do stanu w którym wydarzeniem jest założenie wesołego profilu na Facebooku? Byłaby to bezlitosna diagnoza stanu rzeczy. Najzabawniejsze (a może przezabawne) jest, że MLH  jest skazany na zwycięstwo w plebiscycie. Na swoim profilu MLH ma już prawie 45 tys. fanów. To kilka razy więcej niż wszystkie pozostałe nominacje razem.

Chłopcy już zaczęli na Facebooku namawiać fanów do głosowania na nich. Oczywiście bezpardonowo i inteligentnie.

.

Oprócz blogerów Make Life Harder nominowani są m.in.: Stefan Chwin, Wojciech Mazolewski, Michał Chaciński, Abelard Giza czy Dorota Nieznalska.

Wszystkie nominacje w poszczególnych kategoriach, można zobaczyć tu.

Ciekawe co na to wszystko Kasia Tusk?

 

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku