Nergal coraz zdrowszy. Teraz zostanie aktorem

am
17.01.2012 12:35
Nergal

Nergal (facebook.com)

Nergal wraca do zdrowia i zamierza wziąć się ostro do roboty.

Po przeszczepie szpiku Nergal co pół roku musi wykonywać badania kontrolne. Muzyk był na  kontroli  na początku stycznia. Do Kliniki Hematlogii i Transplatologii w Gdańsku wybrał się z Wodzianką- Dominiką Zasiewską. Czyżby plotki o ich związku okazały się prawdą? Tego nie wiemy, ale Nergal może być szczęśliwy. Jak donosi magazyn "Flesz", jego wyniki są bardzo dobre.

Zobacz jak Nergal całuje się z Wodzianką.

- Mój stan nadal jest daleki od tego, jaki był kiedyś, ale powoli się do niego zbliżam- napisał na swoim facebook'u.

Nergal wykorzystując dobrą passę i zainteresowanie mediów jego osobą oświadczył, że zajmie się teraz aktorstwem. Podobno otrzymał już kilka propozycji.

Mamy nadzieję, że Nergal będzie mógł zrealizować wszystkie swoje plany. Bo choć w zeszłym roku dawał już koncerty i był jurorem w "The Voice of Poland", to choroba przez długi uniemożliwiała mu pracę.

Pierwsze informacje o chorobie Adama pojawiły się w sierpniu 2010 roku. Wieloetapowe leczenie zakończył przeszczep szpiku na tydzień przed świętami Bożego Narodzenia zeszłego roku. Ten czas wykorzystał z kolei na namawianie ludzi do oddawania szpiku. W jego ślad poszło również wiele celebrytów, dzięki czemu bardzo wzrosła liczba osób, które zdecydowały się na oddanie szpiku kostnego.

Nergal

 

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku