Grochowska i Wałęsa. Niesamowite podobieństwo! [ZDJĘCIA]

mg
17.01.2012 08:53
.

. (mat. prasowe)

Agnieszka Grochowska, aby upodobnić się do Danuty Wałęsy pozbyła się swoich długich włosów.

Piękne, długie włosy Agnieszki Grochowskiej były do tej pory jej wizytówką. Niestety musiała je ściąć do roli Danuty Wałęsy.

Była prezydentowa zawsze miała krótkie włosy, dlatego i odtwarzająca jej postać aktorka musiała pożegnać się ze swoją dawną fryzurą. O peruce nie było mowy, dlatego  charakteryzator Waldemar Pokromski obciął włosy aktorki.

Również odtwórca roli Lecha Wałęsy Robert Więckiewicz jest niezmiennie pod skrzydłami charakteryzatorów. A tu ingerencja jest większa niż w przypadku Agnieszki Grochowskiej.

- Każdy wie, że Robert Więckiewicz różni się dość znacznie wyglądem od Lecha Wałęsy i trzeba użyć najnowszych metod i efektów specjalnych, aby go do Wałęsy upodobnić. Musimy więc pogrubiać twarz, dorabiać fragmenty włosów, oczywiście wąsy. Dochodzi jeszcze zmiana charakteru linii brwi i nieinwazyjna korekta nosa - powiedział w rozmowie z Gazetą Wyborczą inny charakteryzator Tomasz Matraszek.

A jak wam się podoba nowa fryzura Agnieszki Grochowskiej? Podobna jest do młodej Danuty Wałęsy?

Porównajcie obie panie - zdjęcia.

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku

PYTANIE Czy Agnieszka Grochowska jest podobna do Danuty Wałęsy?

 • tak
 • nie
Komentarze (5)
Zaloguj się
 • Gość: atara

  Oceniono 1 raz 1

  Ja nie widzę zadnego podobieństwa, między paniami-panami zresztą też.Jeżeli p. Wajda realizuje film to nie ma na co czekać nikt złamanego grosza nie da za ten film.

 • mariusz-janowski

  Oceniono 1 raz 1

  Czekam (z utęsknieniem) na scenę skakanie przez płot :D

 • Gość: Jacek

  0

  Po prostu kpina- żadnego podobieństwa ani fizycznego ani charakteru. Grochowska jako "księżniczka" ma fałszować tą wiejską babę aby publika nabrała do niej sympatii. Wajda wie co i jak wyprodukować - lata 50-te film Pokolenie gloryfikacja czerwonego dziś wałęsa. Szkoda mi tylko Grochowskiej która była dla mnie kimś, ale przystąpienie do tej produkcji zmieniło moje zdanie o niej...

 • Gość: bella

  Oceniono 2 razy 0

  kasia struss powinna byla zagrac Danute

 • rezun-one

  Oceniono 2 razy 0

  Ciekawe czy pokażą ja jako cieciówę na Stogach?
  Wreszcie ciężko musiała pracować by nakarmić dzieciaki jednocześnie zapewniając im opiekę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX