Na językach

Pierwszy wywiad dziewczyny Wałęsy. Zdradza sekrety! "Jarek chce, żebyśmy zamieszkali razem"

pp
24.12.2011
A A A Drukuj
Screen dwutygodnika

Screen dwutygodnika "Viva" (Screen dwutygodnika "Viva")

W "Vivie" ukazał się wywiad z Jarosławem Wałęsą i jego dziewczyną Eweliną Jachymek. To jej pierwsze publiczne wypowiedzi. Trzeba przyznać, że jest otwartą osobą.

O tym, że Jarosław Wałęsa, europoseł PO ma dziewczynę jeszcze niedawno nie wiedział nikt. To właśnie do niej śpieszył się na motorze w chwili, gdy doszło do wypadku w którym omal nie zginął.

Syn b.prezydenta pierwszy raz zobaczył Ewelinę Jachymek w Brukseli. Pracowała w biurze jednego z posłów.

Ewelina opowiedziała dziennikarce "Vivy", że Jarosław na początku był nieśmiały, odważył się poprosić o numer telefonu dopiero przez Facebooka. W ten sposób lepiej się poznali.

Ewelina zdradziła, że Jarosław oświadczał się jej już wielokrotnie, ale jak do tej pory zwlekała z odpowiedzią.

- Przed wypadkiem żyliśmy każde sobie. Jarek miał w Brukseli swoje życie i przyjaciół. Ja w Warszawie swoją pracę. Ale gdy zobaczyłąm go na OIOM-ie, uświadomiłam sobie, jaki jest dla mnie ważny.

Czy jest już zdecydowana na ślub?

- Teraz proponuje, żebyśmy zamieszkali razem. Tylko pytanie gdzie: czy w Warszawie, czy w Gdańsku?

Ewelina wzięła bezpłatny urlop, żeby opiekować się Jarosławem. Rekonwalescencja w prywatnej klinice w Krojantach przebiega szybko. Poseł zamierza w lutym wrócić do pracy.

Cały wywiad można znaleźć w świątecznym wydaniu dwutygodnika 'Viva"

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku

Zobacz więcej na temat:

Komentarze (3)
Zaloguj się
  • vinogradoff

    Oceniono 1 raz -1

    W swietle wartosci religii ,,ktorej zarliwym Wyznawca jest przyszly Tesc, wspolone zamieszkanie przed slubem koscielnym jest grzechem ciezkim, okropnie przez ktory nie mozna wnijsc do Niebiesiech a przeciez w swietle obyczaju nie godzi sie aby Tescia, osobe ogolnie znana i bedaca juz Dobrem Narodowym nie wystawiac na taki ostrzal wrogow, ktorzy wykorzystaliby ten fakt grzeszny przeciwko panu Lechowi Walesie. Nikt tez nie uwierzy, ze gdyby nawet tam podczas wpolnego i przedslubnego zamieszkiwania pod jednym dachem mialo nie dojsc do grzechow cielesnych w wyniku zblizenia to nawet dziecko wie , ze musielby grzeszyc choc w myslach a to tez grzech.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX