Bobek uwielbia zapach kobiety. Stworzy perfumy?

mg
25.12.2011 09:16
.

. (screen z plejada.pl)

Aktor opowiedział o  swojej kolejnej pasji i zdradził co go pociąga u kobiet.

Filip Bobek chętnie opowiada o swoich pasjach. Do fotografii i kulinariów doszła fascynacja zapachami.

- Trafiłem raz na zapachy Comme des Garçons z serii Pięciu Świątyń i to był taki moment, że ja poczułem, że to są zapachy, które pachną zupełnie inaczej niż zapachy z sieciówek. Ten świat zapachów jest o wiele bogatszy niż nam się wydaje. Poszedłem tym tropem. Okazało się, że mam jakiś tam nos troszeczkę wyrobiony, skierowany na inne zapachy. Zacząłem o tym czytać, słuchać, przepytywać ludzi  - powiedział aktor w rozmowie z naczelna portalu Plejada.

Czy to znaczy, że Bobek stworzy własne perfumy?

- To jest niebywale drogi proces. Zapach może nie, ale inny produkt - wyznał.

Gdańszczanin znany głównie z seriali „Brzydula” i „Prosto w serce” wyznał również co go najbardziej pociąga w kobietach. Nie było niespodzianki.

- Zapach mówi o człowieku więcej niż charakter pisma. Zapach kobiety. Jest coś takiego. Ja nie patrzę na to przez pryzmat fetyszu, chociaż w paru procentach zdecydowanie tak jest. I pociąga mnie jeszcze charakter - zdradził młody aktor.

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku

Komentarze (2)
Zaloguj się
 • Gość: Ian Brown

  0

  I niech nazwie je Zapach Bobka. Czy to ten koles co dubbingowal Bobka z muminkow?

 • Gość: glamourka

  Oceniono 1 raz -1

  Ta jasne. Zapach i charakter....
  http://cdn2.holytaco.com/wp-content/uploads/images/2010/10/111007_ugly_woman_shirt.jpg - ta pani może mieć cudowny charakter i pachnieć jak jaśmin, a już widze jak pan Bobek się nią urzeknie. A w wakacje widziałam jak ten sam romantyczny pan Bobek olał dwie nastki proszące o autograf słowami "Mam urlop, dajcie mi k..a spokój". Nienawidzę takich pustych hipokrytów jak on.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX