Kto naraził się Joannie Krupie? [ZDJĘCIA]

wd
26.12.2011 10:04
Arciszewska w futrze

Arciszewska w futrze (Namonciaku Exclusive)

Zobacz zdjęcia.

Pani senator Dorota Arciszewska - Mielewczyk wybrała się na zakupy do jednej z warszawskich galerii handlowych. Zwracała przy tym uwagę innych kupujących. Jednak nie dlatego, że została rozpoznana, ale z powodu długiego futra, które miała na sobie.

Pani senator jest miłośniczka futer. Zimą jest w nich wyjątkowo ciepło. Jednak naturalne futra budzą kontrowersje. Największa przeciwniczką naturalnych futer jest modelka Joanna Krupa. Prowadząca Top Model  wymogła nawet na władzach Hollywood zakazu sprzedaży futer.

- W zeszłym tygodniu odbyło się głosowanie w samorządzie West Hollywood City i wprowadzono nowe prawo. Mam nadzieję, że zakaz wkrótce obejmie inne miasta USA i rozszerzy się na cały świat - mówiła we wrześniu w Super Expressie.

Joanna Krupa znana jest również z kilku afer z polskimi celebrytkami m. in. z Anją Rubik, Anną Muchą czy Weroniką Rosati. O tej ostatniej powiedziała:

- Nie mogę uwierzyć, że ludzie mimo akcji przeciw znęcaniu się nad zwierzętami promują ich zabijanie, nosząc futra. Powinnam wysłać jej wideo do PETY! Musi być idiotką, skoro nie wie, jak robi się futra - powiedziała jednemu z portali.

Okazało się jednak, że futro młodej aktorki było sztuczne. Czy pani senator też będzie mogła się wybronić tym argumentem?

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku