Dziennikarka "Polityki" ratuje Dubienieckiego

st
14.12.2011 15:00
.

. (fot.Dominik Sadowski/ AG)

Mąż Marty Kaczyńskiej może czuć się bezpiecznie. Sąd na razie nie może go skazać.

Wobec Marcina Dubienieckiego prowadzona jest rozprawa przed sądem dyscyplinarnym Okręgowej Rady Adwokackiej w Gdańsku. Postępowanie związane jest z naruszeniem zasad etyki adwokata. Ale może on czuć się bezpiecznie. Rozprawa nie odbyła się po raz kolejny ze względu na nieobecność Bianki Mikołajewskiej- Niemczyk, dziennikarki "Polityki", która przytoczyła w artykule wypowiedź Dubienieckiego:

"to moja prywatna sprawa, czy będę prowadził kancelarię adwokacką z gangsterem Słowikiem"

Dziennikarka już dwukrotnie nie przyjechała na rozprawę do Gdańska, a postępowanie nie może się zakończyć bez jej przesłuchania.

Sprawa trafia przed sąd dyscyplinarny w Warszawie.

- Skoro nie może ona przyjechać do Gdańska (nie pojawiła się na rozprawach dwukrotnie, ale przysłała usprawiedliwienia), poprosimy o przesłuchanie jej w Warszawie, przed tamtejszym sądem dyscyplinarnym- powiedział przewodniczący składu orzekającego adwokat Roman Mirecki.

Marcinowi grozi mu nawet usunięcie z palestry.

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (6)

 • lucastm

  Oceniono 1 raz 1

  Polska język trudna język "Marcinowi grozi mu nawet usunięcie z palestry." - proszę czytajcie to co umieszczacie.

 • steq1

  Oceniono 1 raz 1

  Polskie prawo !!! Brawo, jedna dziennikarka potrafi zatrzymać machinę sądowniczą, czy z własnej woli, czy....

 • Gość: 55

  0

  zdenerwował sie i powiedział pare słow za duzo ,,i za to go gonia ,a prawdziwych złodzieji ochrania tusk ,co????co z czempoinskim ,???/marczuk????miodowicz chyba z PO????to ten co machała kartka tej pani co urabała prezydenture cimoszewicza i co??/chodzi na wolnosci???/o miro ,zbycho juz nie wspomne bo tusk swoich kolegoe chroni,,,,,tak to ta polska jak powiedział gzewiecki..kiedy zwiewał przed osadem ludzi i sadu do stanow ,ze polska to dziki kraj i prosze nic go za to nie spotkało?????CUDA TUSKA????

 • Gość: ;

  0

  gdzie moj wpis????NO TAK JEGO CIAGAJA BO JEST PYSKATY <<A ZŁODZIEjI W SEJMIE JAK MIRO ZBYCHO JUZ NIE <ONI PEWNO MOGA KRASC<<

 • Gość: ;

  0

  gdzie moj koment

 • Gość: bb

  0

  jego ciąga sie przez to ze jest pyskaty ...a tyle złodzieji w sejmie nakradło i siedzi spokojnie ,miro zbycho ,czempinski łapowa podobno az 2 miliony dolarow ,,lato ,,ale co tam oni pewnie moga krasc ,im wolno ,a normalny człowiek trafi do wiezienia bo zle zaparkował ,,o taka jest polska,,zenada całe szczescie ze z niej wyjechałam i pracuje za granica

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX