Nergal i Wodzianka razem? Podaruje jej psa?

st
02.12.2011 12:33
.

. (facebook.com)

Nasz etatowy DIABEŁ za każdym razem wybiera dziewczyny z pazurem.

Adam „Nergal” Darski był gościem w programie „Kuba Wojewódzki Show”. Dzień po emisji wszystkie portale rozpisywały się o jego wypowiedziach, docinkach, ale przede wszystkim o soczystym pocałunku z Dominiką Wodzianką, która jest hostessą w programie i raczy gości wodą, odziana z reguły bardzo skąpo.

Nie wiadomo, czy Nergal chciał pokazać, że jest wyluzowany, czy faktycznie Dominika wpadła mu w oko. Natomiast w Dzień Dobry TVN pojawiła się plotka, że Nergal spotyka się z Wodzianką od miesiąca. Podobno poznali się przed programem, który nakręcany jest ze sporym wyprzedzeniem i coś zaiskrzyło.

Dominika Wodzianka ma na nazwisko Zasiewska. Wcześniej mówiło się, że jest dziewczyną Wojewódzkiego. Może Kuba i Adam nie mają problemu z wymienianiem się dziewczynami. Dominika związana była również z iTV, gdzie prowadziła program Discostacja. Trzeba przyznać, że połączenie disco z metalem to mieszanka wybuchowa.

Co ciekawe, Nergal umieścił na swoim facebooku link: " Czy Dominika Wodzianka będzie nową dziewczyną Nergala?".

.

Natomiast Dominika na swoim prywatnym profilu umieściła zdjęcie psa i oznaczyła w poście Nergala. W komentarzach poniżej znajdziemy jej wpis:

- kochana moja to jest zdjecie ktore ma Komus przypominac o stworze ktorego ma mi podarowac!!!!!!!!!!!!!!

.

Swoją drogą ciekawe, co stało się z Sonią Sarvar. Nergal prawdopodobnie nie pocałowałby Wodzianki, gdyby nadal się z nią spotykał. Cytując naszego DIABŁA:

- „Słabo?”

 

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku