Nergal jest ojcem chrzestnym

mg
29.11.2011 12:37
.

. (AG)

Lider deathmetalowego zespołu Behemoth i największe zagrożenie według środowisk katolickich trzymał swojego bratanka do chrztu.

Adam Darski, lider deathmetalowego zespołu Behemoth i juror The Voice Of Poland dla wielu jest kontrowersyjną postacią. Przez swoje sceniczne zachowanie i poglądy stał się wrogiem numer jeden według środowisk katolickich, wielu polityków i dziennikarzy.

Tymczasem uważany za czołowego satanistę RP szerzącego demoralizację Darski w wywiadzie z Newsweekiem wyznał, że jest ojcem chrzestnym syna swojego brata. Chrzest odbył się w Hiszpanii.

- Tu by mnie zlinczowali. W Hiszpanii mnie nie znają, tam mieszka mój brat z rodziną i tam został ochrzczony jego syn - powiedział Darski, mimo, że sam nie ma bierzmowania.

W Polsce sakrament bierzmowania jest niezbędny do zostania rodzicem chrzestnym. W Hiszpanii nie było to problemem, gdyż „hojna ofiara załatwiła sprawę".

Nergal na pewno wie, że bycie rodzicem chrzestnym zobowiązuje do wychowania dziecka w duchu religii, którą przyjmuje. Jak załatwi tę sprawę?

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku

Komentarze (88)
Zaloguj się
 • Gość: żal

  Oceniono 4 razy 4

  Adam D. aka Nergal - jak widać to największy polski hipokryta.....ale ludzi udaje mu się antagonizować....brawo

 • ronin-teraz-zarejestrowany

  Oceniono 2 razy 2

  Biznes jest biznes. W Polsce też by to przeszło, gdyby tylko proboszcz miał pewność że media się nie dowiedzą. Jak to mówią żaden pieniądź nie śmierdzi, a czarnej mafii w szczególności.

  Swoją drogą to czemu Nergal się zgodził na taka szopkę? Ja też jestem ateistą i odmówiłem kiedy mnie kuzyn o to poprosił.

 • para-lela

  Oceniono 1 raz 1

  ech ci żydzi z wyborczej żeby raz choć obrobili d... rabinowi ale nie oni tylko katolikom, razem z tym wymoczkiem d.... obrabiają, a potem się dziwia ze katolicy ich nie lubią za to judzenie

 • the_rapist

  Oceniono 1 raz 1

  @kacperdc
  Do dzis mam wyrzuty sumienia po tym wydarzeniu, choc to byla jedyna darowizna na rzecz KK w moim zyciu. Zrobilem to dla kuzyna, pomimo, ze wieo moim stosunku do tej instytucji. Ot, katolicyzm po polsku.

 • czopciu

  Oceniono 1 raz 1

  Fascynujące. TYpek który tak bardzo psioczył na religię teraz sam staną w kościele i złożył pokłon trzymając dziecko do chrztu. :)) o przewrotności ludzka:))

 • kacperdc

  Oceniono 1 raz 1

  @the_rapist
  przykro mi to stwierdzić..ale tylko debile dają Panom w czarnych sukienkach kase w kopertach.

  A tak przy okazji ..setki milionów złotych nieopodatkowanych darowizn dla czarnych złodziei ..GDZIE my zyjemy ? A jeszcze społeczeństwo karmi i karmi czarnych zboczeńców.

 • grogreg

  Oceniono 1 raz 1

  Gdzie sens gdzie logika?
  Weekendowy satanista jego żyć.

 • lavanos

  Oceniono 1 raz 1

  Bierzmowanie i w Polsce nie jest niezbędne, ba, nawet chrzczonym nie trzeba być. Też wystarczy odpowiednia koperta. Jestem żywym dowodem.

 • Gość: Hiszpan

  Oceniono 1 raz 1

  Kosciol juz od dawna jest dobrze prosperujaca firma ktora zrobi wszystko dla dobrze placacego klienta. Juz dawno minely czasy gdy ksieza robili cos dla zasad i w imie wiary... teraz jak nie zaplacisz to nie dostaniesz a jak zaplacisz to nikt o nic nie zapyta... :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX