TVN Style zarabia na Kwaśniewskich

mg
19.10.2011 15:09
.

. (screen z tvn.pl)

A Kwaśniewskie zarabiają na TVN Style.

Jolanta i Aleksandra Kwaśniewskie robią telewizyjną karierę już od dawna. Tym razem połączyły siły i zostały gospodyniami nowego talk-show „Matki i córki, czyli rodzinny Galimatias” na TVN Style. Panie wraz z zaproszonymi gośćmi rozmawiają o wielopokoleniowych problemach. Trzy premierowe odcinki obejrzało średnio 36 tys.widzów. Program nadawany jest w niedzielne popołudnie, jednak większą oglądalność mają wieczorne powtórki.

Wcześniej przez pięć i pół roku prezydentowa prowadziła cieszący się dużą popularnością program Lekcje Stylu, również na TVN Style. W tym czasie również i Aleksandra Kwaśniewska nie próżnowała. Była reporterką programu Dzień Dobry TVN, obecnie współprowadzi program Mała Czarna w TV4 oraz ma swoją autorską audycję Niedziela słodko-Kwaśniewska w radiu Planeta FM. To dużo pracy, ale dzięki niej córka byłego prezydenta mogła kupić w Gdańsku piękny apartament.

Czy nowy program powtórzy sukces Lekcji Stylu? Nie wiadomo. Widać jednak,że panie nie boją się nowych wyzwań. Była prezydentowa na pewno. Jakiś czas temu wystąpiła w swojej pierwszej reklamie przekonując Polaków do dbania o zdrowie. Ciekawe czy w tym przypadku córka pójdzie w ślady mamy?

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku