Zakochany czy WYRACHOWANY? Kuba w Sopocie

pp
11.09.2011 09:38
Kuba Wojewódzki z dziewczyną

Kuba Wojewódzki z dziewczyną (Namonciaku Exclusive)

Zobacz zdjęcia Kuby Wojewódzkiego z plaży w Sopocie.

Kuba Wojewódzki afiszuje się z nową dziewczyną. Pojawił się z nią także w Sopocie na plaży. Obejmowali się, całowali i przytulali. W sumie nic dziwnego. Oboje są młodzi (choć Kuba raczej już tylko duchem) i wolni.

Tymczasem w internecie pojawiły się spekulacje, że "nowa dziewczyna Kuby" to tylko część kampanii reklamowej operatora komórkowego, dla którego pracuje Wojewódzki.

Kontrakt gwiazdora jest gigantyczny. Jego gaża wynosi 2, 5 miliona złotych. Ale czy Kuba jest takim dobrym aktorem, żeby tak świetnie zagrać rolę zakochanego? Oceńcie sami.

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (13)

 • 3_po_3

  Oceniono 1 raz 1

  Kubuś jest tak przechodzony, ze tylko za 2,5 mln można w nim poudawac zakochaną.

 • Gość: gdańszczanin

  Oceniono 1 raz 1

  Panienka choć blond, jest kumata ! Leci nie na kubusia Kuby ale jak większość rodu piżdziastego, na kasiorę ! Przecież to proste jak bzykanie !Tak,tak ! Kuba się zakochał ! A ja jestem Marsjanin !

 • rozbojnick

  Oceniono 1 raz 1

  Odnoszę wrażenie, że jest znudzony towarzystwem tej "panny".

 • Gość: adeeu

  Oceniono 1 raz 1

  Wojewodzki to ukryty gej,prowadzi podobna gre do ktorej przyzwyczail nas Kammel i ta jego niby dziewczyna,boja sie odkryc bo straca ogladalnosc itp

 • dziewczynablond

  Oceniono 1 raz 1

  Chyba was pogrzało, jeśli myślicie, że ktoś będzie klikał 54 slajdy. Według mnie to jest ustawka. Gdyby koleś nie chciał zostać sfotografowany, nie siedziałby w Sopocie na plaży naprzeciw Grand Hotelu. Wystarczyłoby wybrać inną plażę, a pies z kulawą nogą by się nim nie zainteresował. Czy nie mogli się miziać na plaży w Brzeźnie bądź na Stogach? Mogli, ale woleli wybrać lanserskie centrum Sopotu. I kij im w od.byt. Jak chcieli, tak mają.

 • stary.gniewny

  0

  Kuba szuka punktu 4G

 • Gość: jo

  0

  jak już robią tyle zdjęć to mogliby chociaż utrzymać prosty horyzont..

 • k-x

  0

  Skąd on wyskubał te tleniono blondynke?

 • monci1974

  0

  @dziewczynablond
  To prawda. Ale nie poznałaś faceta po 50., któremu dziewczyna blond mówi, że dopiero teraz wie, co robi. Życie jest zaskakujące i pełne niespodzianek, przekonasz się.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX