Przeciwnicy Nergala zbierają się na Facebooku

mg
08.09.2011 14:05

KAPIF

Walka z Adamem Darskim w muzycznym programie TVP dopiero się rozkręca. Jego przeciwnicy grupują się już nawet na portalu społecznościowym.

Adam Nergal Darski został jurorem w nowym muzycznym show TVP 2 The Voice of Poland. Spotkało się to z ogromnym sprzeciwem środowisk katolickich. Właśnie powstała grupa na facebooku sprzeciwiająca się jego udziałowi w programie. Stronę NIE dla Nergala w Telewizji Publicznej w „The Voice of Poland” stworzył poseł Andrzej Jaworski z PiSu.

Na profilu można przeczytać.

Mimo, iż Gdyński sąd przesunął granicę tego co dopuszczalne - my musimy powiedzieć STOP! Bądźcie aktywni, wspierajcie nas, piszcie co możemy zrobić, aby zatrzymać proces poniżania naszych wspólnych, chrześcijańskich wartości. To nasza wspólna sprawa! Bądźmy razem! Reagujmy! Działajmy!

Co ciekawe, link do artykułu o powstaniu tej strony zamieścił na swoim profilu Darski. Widać, że muzyk ma do siebie dystans.

Odkąd Adam Darski został jurorem w "The Voice of Poland" nie ustają głosy krytyki pod jego adresem i adresem TVP szerzącej satanizm. Doszło nawet do tego, że biskup Wiesław Mering wezwał do bojkotu Dwójki i niepłacenia abonamentu RTV.

Wbrew oczekiwaniom, Nergal jak na razie wyrasta na najmilszego jurora programu.

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku