Ola Kwaśniewska marzy o Nergalu

mg
15.08.2011 18:29

KAPIF

Córka byłej pary prezydenckiej jest dziennikarzem z ambicjami.

Aleksandra Kwaśniewska, córka byłej pary prezydenckiej od paru lat spełnia się jako dziennikarka. Jest współprowadzącą program "Mała Czarna" w TV4, prowadzi swoją autorską audycję w radiu Planeta FM, a także przeprowadza wywiady dla dwutygodnika „Viva”. Jak na rasową dziennikarkę przystało wyznaczyła sobie również cele, które chce osiągnąć.

- Mam klika wyjątkowych osób na liście, z którymi chciałabym bardzo przeprowadzić wywiad. Absolutnie marzę o Nergalu, chociaż trochę pytań wykradł mi Najsztub w wywiadzie dla "Przekroju", więc byłam bardzo rozczarowana - powiedziała w Plejadzie.

Nic dziwnego, że to właśnie frontman Behemoth jest w kręgu zainteresowań Oli. Urokowi Księcia Ciemności ulega coraz więcej znanych kobiet. Przypomnijmy, że również była Pierwsza Dama była pod ogromnym wrażeniem muzyka zapraszając go do swojego programu.

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (5)

 • acer59

  Oceniono 2 razy 2

  @godeliva - jasne , gdyby Nergal był kościółkowym skatolałym fundamentalistą to pewnie szczytowałabyś z zachwytu , moherowa dewotko .

 • acer59

  Oceniono 1 raz 1

  @prof.3 - przetrzyj sobie binokle , a twój intelekt to tylko prymitywna zazdrość .

 • gajuspieknus

  0

  Dziewczyno ODPUŚĆ SOBIE.... Weź mnie :)

 • prof.3

  Oceniono 2 razy 0

  Biedna ta Ola - ani urody matki ani sprytu i intelektu ojca

 • godeliva

  Oceniono 3 razy -3

  Nergal? nigdy nie uwazalam, ze jest szczegolnie bystra, ale zawsze wydawala mi sie chociaz sympatyczna. Po tym wyznaniu stracilam do niej sympatie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX