Pomaska kontra Adamowicz. Jest ostro...

taj
11.07.2011 15:02
Prezydentowi bardzo nie spodobał się wpis na blogu posłanki PO.

Agnieszka Pomaska na blogu pochwaliła radnych Platformy. Przeforsowali oni uchwałę, która nakazuje prezydentowi Gdańska otrzymywanie zgody Rady Miasta na przekazywanie terenów Kościołowi. Posłanka przypomniała, że prezydent oddał niedawno działkę wartą 2,8 mln złotych za 1% jej wartości. Kościół wystąpił o zmianę zagospodarowania przestrzennego, aby móc wybudować w tym miejscu sanktuarium.

- Nie było by może w tym nic strasznego gdyby nie fakt, że działka znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie młodego osiedla, w dzielnicy, gdzie kościołów jest już sześć, a jeśli czegoś brakuje to szkół i dobrych dróg - napisała posłanka, a decyzję prezydenta uznała za podyktowaną brakiem rozsądku.

Jej wpis poirytował prezydenta Pawła Adamowicza.  Skomentował jej wpis i przy okazji mało dyskretnie przypomniał, że wśród radnych, których pani poseł tak chwali znajduje się także jej mąż:

- Pani ślub z Panem Radnym Krupą nie odbyłby się w kościele oo. Cystersów, gdyby kilkadziesiąt lat wcześniej ten kościół wraz z działką nie został przekazany przez gminę Kościołowi.

 

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (7)

 • pereiro

  Oceniono 1 raz 1

  "Pani ślub z Panem Radnym Krupą nie odbyłby się w kościele oo. Cystersów, gdyby kilkadziesiąt lat wcześniej ten kościół wraz z działką nie został przekazany przez gminę Kościołowi."

  Owszem odbyłby się. Przecież najbogatsza instytucja świata kupiłaby ziemię, zamiast zubażać Polskę.

 • proppi

  Oceniono 1 raz 1

  budyn juz sie boi ( mysle ze ktos predzej czy pozniej doliczy sie kasy i rozliczy te wszystkie "super " inwestycje ) i szuka poparcia u czarnych

 • Gość: anula

  0

  lansiara ,niech się uczy ortografii i zajmuje dzieckiem pusta do potęgi

 • antypolitczny

  0

  e tam.. ostro to jest jal się wejdzie na zbitą butelkę gołą stopą na plaży :P || 500zł na jedzenie w MCDONALDS, KFC i BURGER KING! Sprawdź! server.netsales.pl/z/18497/CD7770/

 • w.kropa

  0

  Ta pani popelnila blad na wlasny koszt , a osoba sadzi byki na koszt miasta .

 • Gość: danzinger

  0

  i ona i on siebie warci

 • Gość: prawdomówny

  Oceniono 1 raz -1

  Ta POMARSKA to jakich ŻArt POlityczny...i tyle... niech sie lepiej zajmie bawieniem dziecka, do tego (moze) sie nadaje. :F

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX