Iwona Guzowska popiera tancerkę na rurze

fender
27.05.2011 16:58

mat.prasowe TVN

W najbliższych wyborach parlamentarnych z warszawskiej listy SLD wystartuje Marta Szulawiak, tancerka erotyczna i uczestniczka programu "Top Model". Była bokserka wierzy w Martę i rozsądne wybory Polaków.

W czwartek, 26 maja gośćmi programu Dzień Dobry TVN byli parlamentarzyści, którzy zanim weszli na scenę polityczną byli związani z show biznesem. Iwona Guzowska była bokserka, a teraz posłanka PO oraz Janusz Dzięcioł uczestnik Big Brothera, a obecnie poseł PO opowiadali dlaczego postanowili związać swoją przyszłość z polityką. Zaproszona również była Marta Szulawiak, tancerka na rurze oraz uczestniczka programu Top Model, która w najbliższych wyborach będzie kandydować z listy SLD. Marta ma ambitne plany. Chce założyć stowarzyszenie, które będzie wspierało przedsiębiorczość kobiet. Prowadząca Jolanta Pieńkowska zastanawiała się czy takie osoby mimo wszystko, mogą wnieść do polityki coś dobrego. Iwona Guzowska broniła Marty:

- Ja uważam, że każdemu należy dać szansę. Żyjemy w demokratycznym państwie. Dzisiaj wyborca oddając swój głos na daną osobę robi to z pełną świadomością. Dzisiaj Polak wie na czym polega rządzenie krajem i jak ważna jest stabilizacja gospodarcza i ekonomiczna, więc będzie wybierał sobie takiego człowieka, który w parlamencie będzie reprezentował jego interesy, w jego mniemaniu dobre. Poza tym, ja jestem spokojna o Polaków jako o naród, który dzisiaj ma inną i lepszą świadomość tego jak odpowiedzialną rolą jest rola polityka, chociaż polityków generalnie nie lubimy. Nie wiem czy Marta rzeczywiście nie odnajdzie się w tej roli, czy nie będzie przedstawicielką kobiet, którym trzeba pomagać. Nam kobietom jest rzeczywiście dużo trudniej.

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku