Andrzej Jaworski i TV Trwam załatwili kibicom darmową transmisję meczu "TP poczuła oddech konkurencyjnej stacji"

jado
16.10.2012
Poseł Andrzej Jaworski wywalczył darmowy mecz w TVP

Poseł Andrzej Jaworski wywalczył darmowy mecz w TVP (Facebook/Andrzej Jaworski)

Poseł PiS Andrzej Jaworski tryumfuje. Na Facebooku chwali się, że to dzięki staraniom jego i ulubionej telewizji dziś wieczorem kibice za darmo obejrzą mecz naszej reprezentacji w TVP. Początkowo planowano, że transmisje meczu będą płatne w systemie PPV (pay-per-view).

Informacja o tym, że Jaworski stara się o prawa do transmisji meczu w TV Trwam wywołały niemałe zaskoczenie. Ostatecznie to TVP zafunduje kibicom bezpłatne 90 minut nadziei na kolejny cud...

- Gdyby nie inicjatywa Tv Trwam, kibice nie zobaczyliby walki o Mundial na antenie ogólnopolskiej. Telewizja Polska, w momencie, kiedy poczuła oddech konkurencyjnej stacji, straciła poczucie zdrowego rozsądku i zapłaciła za transmisję tego meczu kwotę znacznie przekraczającą warunki rynkowe - chwalił się Jaworski w Radiu Maryja.

Ważne, że TVP nie traci wiary w naszych piłkarzy!

38 lat po pamiętnej, bo jedynej, wygranej polskiej reprezentacji z Anglią dziś wieczorem drużyna Waldemara Fornalika po raz 18 zagra z wyspiarzami. Póki co w internecie prawie 20 tysięcy odsłon ma film promujący wieczorny mecz na Stadionie Narodowym.

 

Ciekawe, czy po dzisiejszym meczu będzie można przedłużyć reklamówkę o kolejne gole.

Odpowiedź dziś o 21.00 w TVP. Do boju Orły!

ZOBACZ:

Poseł Andrzej Jaworski: Telewizja Trwam wyłoży milion euro na transmisję meczu Polska - Anglia

Skiba o smartfonowej rewolucji. "Hofman dostanie raporty co ugotowała Małgorzata Tusk"

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku