Danuta Wałęsa o swoim mężu : "Jest nieszczery, niesympatyczny i nie kocha ludzi"

mg
27.04.2012 13:15
Danuta Wałęsa i Lech Wałęsa

Danuta Wałęsa i Lech Wałęsa (fot. Sławomir Kamiński AG)

W czwartkowy wieczór został wyemitowany kolejny odcinek nowego programu Agaty Młynarskiej "Jaka ona jest?". Tym razem gościem była prezydentowa Danuta Wałęsa.

Nakłoniona przez prowadzącą do zwierzeń wyjawiła, że mąż nie może pogodzić się z jej samodzielnością i niezależnością, którą odzyskała po publikacji swojej autobiografii "Marzenia i Tajemnice".

- Jak już byliśmy małżeństwem, mąż uważał mnie za swoją własność. On do tej pory uważa mnie za swoją własność. Co to znaczy? To znaczy - jest moja! Mogę o niej i za nią decydować - powiedziała była prezydentowa.

To, że byłemu prezydentowi nie podoba się metamorfoza żony wiedzieliśmy już wcześniej. Przyznał to w rozmowie z "Polityką".

Danuta Wałęsa, nie ma jednak zamiaru przejmować się fochami męża. Zaczęła sprawiać sobie małe przyjemności i najbardziej lubiane przez kobiety - zakupy.

- Nie dogadzałam sobie nigdy do 60. roku życia. Żeby się odprężyć, to jeździłam sama na plażę. (...) A teraz? Robię sobie małe przyjemności: lubię na przykład kupować sobie buty! - zdradziła.

Była prezydentowa wyznała jednak, że po emisji programu mąż znowu może być niezadowolony.

- On jest zazdrosny o każdy mój krok. Ja zamykam drzwi, a on się gotuje z zazdrości... No, jak to obejrzy, to już mnie z domu wygoni... -powiedziała.

Nic dziwnego. Była prezydentowa w dość zaskakujący sposób wyraziła się o swoim mężu.

- Mąż nie patrzy ludziom w oczy. Jak ktoś nie patrzy w oczy, to jest nieszczery, niesympatyczny i nie kocha ludzi - stwierdziła.

Czy była prezydentowa już nie przesadza? Chyba każdemu mężowi puściłyby nerwy, gdyby jego żona w taki sposób wypowiadała się o nim w mediach. A jeszcze niedawno Lech Wałęsa podczas odpoczynku w słonecznej Italii chwalił się żoną i jej sukcesem na swoim blogu.

ZOBACZ:

Parodia Danuty Wałęsy w programie TVN. "Największa trudność przy pisaniu książki? Ortografia"

Lech Wałęsa w Playboy'u. Po 20 latach. "Rachunek sumienia robię dwa razy w roku"

Jarosław Wałęsa: "Wszyscy ojca kochamy i nienawidzimy"

Poseł PiS chce zmienić nazwę lotniska. Nie podoba mu się Lech Wałęsa

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (6)

 • j4s4

  Oceniono 1 raz 1

  ... no i dali się ZWARIOWAĆ, żałosne!

 • fordon-p

  Oceniono 1 raz -1

  To ona była jego żoną ? to przez te wszystkie lata kiedy dostawała kasę było jej źle ? dlaczego wtedy nie odeszła ? bo nie było za to kasy ? na coś takiego mówi się ,,blachara'' . Nigdy nie była atrakcyjną kobietą , a to, że jej się trafiło i ktoś ją chciał to jej szczęście . Teraz agent ,,Tomek'' wprowadza ją w tajniki seksu , cieszy się wolności za pieniądze i sławę męża ( mam nadzieję byłego ) . Zasługuje ona na wolność i mieszkanie pod mostem .

  Pokaż starsze odpowiedzi (1)

 • reali-sta1

  Oceniono 5 razy -1

  Jeśli żona o mężu mówi to co Wałęsowa to z Wałęsy jest BUFON. Zresztą, na takiego wygląda, Kultury u niego długo by trzeba było by szukać.

  Pokaż starsze odpowiedzi (2)

 • Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX