Agnieszka Pomaska tydzień po porodzie pochwaliła się na Facebooku swoją córeczką

24.04.2012 13:55
Posłanka PO, Agnieszka Pomaska

Posłanka PO, Agnieszka Pomaska (Facebook.com)

Agnieszka Pomaska tydzień temu po raz drugi została matką. Urodziła zdrową córeczkę.

Mała Marysi doczekała się już swojego zdjęcia na Facebooku. Dumna mama pochwaliła się swoimi córkami - straszą 1,5 - roczną Zosią i tygodniowa Marysią opatrując fotkę zdaniem : „Marysia pod fachową opieką starszej siostry Zosi:-)”.

Pani polityk jest znana z promowania aktywnego macierzyństwa. Na bieżąco udziela się na Facebooku i Twitterze, komentuje polityczne i społeczne sprawy. Dzieli się przy tym spostrzeżeniami na temat macierzyństwa.

- Z drugim małym dzieckiem nie jest 2x trudniej tylko 2x szybciej;-) 2x szybciej parzę herbatę, biorę prysznic, nawet odpoczywam 2x szybciej:)

Pomorska posłanka PO znana jest również ze swojego zdyscyplinowania i odpowiedzialności. Gdy dołożyć teraz do tego szybkość, to Agnieszka Pomaska powinna stać się dla swojej partii największym skarbem.

ZOBACZ:

Pomaska: "Koalicja nie upadnie. Wrócę na głosowanie nawet prosto z porodówki"

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (2)

 • kacha_0

  Oceniono 3 razy 1

  Brawa dla pani posłanki! :) Ciąża nie jest chorobą jak niektórzy sądzą nie jest też powodem do ignorowania kobiety ("oj nie angażujmy jej w ten projekt jeszcze się będzie denerwować" etc.). Matka tak samo jak ojciec ma prawo do aktywnego życia zawodowego. Podziwiam moją mamę za to że ma świetnie rozwijającą się karierę i jestem wdzięczna tacie za to że dzielił z nią obowiązki w domu i przy wychowaniu mnie. Swoje małżeństwo teraz buduję na wzór rodziny którą oni stworzyli. A swoją drogą podejrzewam że jeśli pani Pomaska che polecieć w kosmos to jej się to uda ;) wróżę jej jeszcze duuużą karierę!

 • Gość: mania

  Oceniono 4 razy -2

  Aktywne macierzyństwo?Ile pań pomaga?
  A połóg?Pewnie pani Pomaska już biega i pływa i nadwagę ciążową zrzuciła w 3 dni.
  A w kosmos kiedy pani Pomaska poleci?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX