Robert Biedroń zapalił marihuanę po raz pierwszy w życiu. Opowiedział o swoich wrażeniach

mg
23.03.2012 23:20

Fot. S?awomir Kami?ski / Agencja

Jak wiadomo partia Ruch Palikota głosząca hasła nowoczesnej Polski dąży do legalizacji marihuany. Sam lider partii Janusz Palikot odgrażał się, że zapali w Sejmie jointa. Skończyło się na kadzidełku o zapachu konopi indyjskich.

Jednak przynależność do takiej partii zobowiązuje, dlatego poseł Robert Biedroń, który dostał się do Sejmu z okręgu gdyńskiego, postanowił po raz pierwszy w życiu spróbować trawki.

- Zapaliłem marihuanę, bo chciałem spróbować. Jednak to nie było wspaniałe przeżycie, raczej bardziej przykre. Nie polecam więc nikomu palenia marihuany - wyznał w rozmowie z Super Expressem młody poseł.

Janusz Palikot raczej nie będzie zachwycony taką rekomendacją.

ZOBACZ: Biedroń dba o życie seksualne swoich wyborców

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (7)

 • hlynurbjorn

  Oceniono 5 razy 5

  "Janusz Palikot raczej nie będzie zachwycony taką rekomendacją."
  Przecież nikt nikogo nie namawia! Chodzi o nie wsadzanie do więzień za skręta. Co wszystkich obchodzi, kto co robi, jeśli nie wyrządza krzywdy bliźniemu.

 • opozycyjnykoalicjant

  Oceniono 9 razy 1

  biedroń na gastrofazie poobciągał całemu sejmowi z połykiem i pewnie dlatego mu się nie podobało ;)

 • cezar85

  Oceniono 3 razy 1

  do maryśki trzeba dorosnąć

 • Gość: Bartek 89

  Oceniono 11 razy -3

  Biedroń ty kłamliwy pedrylu- drzesz się w Sejmie że palisz, potem deklamujesz "paliliśmy, palimy i palić będziemy" a teraz łżesz jak pedros że palisz pierwszy raz i to nie jest fajne.Zdecyduj się które kłamstwo chcesz lansować bo się twoi wyborcy pogubią w twoim bełkocie.Kłamstwo ma krótkie nogi.Po drugie to chore że GW traktuje Ruch Palikota poważnie- gdyby Biedroń okazał sie pedofilem to napisali by peany w jego obronie że można poświęcić kilka dzieci dla idei pedalskiej tolerancji.Jakoś ta lewacka idea nie doprowadzi naszej ojczyzny do dobrobytu i potegi więc radzę zrezygnować z tej bzdury bo GW ma dużo czytelników i orientacja polityczna pisma kształtuje ich opinie.Myślę że to logiczny wywód.Pozdrawiam

  Pokaż starsze odpowiedzi (3)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX