Lech Wałęsa się urządził. Wypoczywa w Miami

mg
01.02.2012 07:10
Lecha Wałęsa wypoczywa w Miami

Lecha Wałęsa wypoczywa w Miami (lechwalesa.blip.pl)

Były prezydent wygrzewa się na plaży w Miami i jak zwykle robi zdjęcia.

Były prezydent Lech Wałęsa podobnie jak rok temu zimowe ferie spędza w słonecznym Miami. Między służbowymi spotkaniami dużo odpoczywa, spaceruje i zażywa słonecznych kąpieli.

Prezydent nie rozstaje się również ze swoim tabletem. Tak jak i wszystkie wcześniejsze podróże, tak i tę Lech Wałęsa uwiecznia na zdjęciach i podzieli się nimi na swoim profilu na blip.pl.

Tymczasem w Polsce kilkunastostopniowy mróz...

Najlepsze zdjęcia Lecha Wałęsy na blip.pl

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (4)

 • morhile

  Oceniono 2 razy 2

  Ten brzuch na wierzchu, za grosz taktu bleeech.
  No ale jest jak jest.

 • Gość: Stan

  Oceniono 6 razy 2

  Czołem Panie Prezydencie!

 • rolnikzwilkowiecka134a

  Oceniono 10 razy 0

  "Bolek" - tyś już do reśty zgłupioł !!! Żeby tak swoje akta agenta zabierać na wczasy i wozić je w reklamówce ? A Hamerykańce przewieźli cie na matorówce, żebyś se przypomnioł lata 80 ? U nos Maciaszczyk jak przecytoł nagłówek w hamerykański gazycie "Polsko zoraza w Hameryce" to powiedzioł, że i tak ci te judaszowe zymby wybije i te kijki ci nawet nie pomogom. Jo go tam uspokojołem, że ty tylko pojechołeś tam promować swoją książke ""Lech Wałęsa. Idea i historia" ale widze, że nic chyba z tego nie bydzie bo jo znom Maciaszczyka jak nikt. Jo już widze, że wpieprz ci sie szykuje jak "Hamen" w pacierzu. Ty lepi tam zostań i do nos nie wracoj bo Maciaszczyk już poszedł po barcyk. Łola Boga - łuciekej "Bolek" albo zaszyj sie tam w jakim bunkrze atomowym. No ale po prowdzie, to wpieprz ci sie należy !!!!!!!!!

  Pokaż starsze odpowiedzi (1)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX