Danuta Hojarska ŻYJE SŁODKO bez polityki

pp
26.01.2012 12:12
Dziś wielki dzień!

Dziś wielki dzień! "Jarosław Kaczyński" w programie "Szymon Majewski Show" ujawnia dlaczego pozbył się dwóch posłanek i co zamierza zrobić z Bielanem i Kamińskim. te jakże cenne zeznania dosłownie wydusi z niego dawno nie widziana "Danuta Hojarska". Oj będzie się działo! (PLOTEK EXCLUSIVE)

Czym teraz zajmuje się popularna niegdyś posłanka Samoobrony?

Danuta Hojarska ciągle mieszka w Lubieszewie koło Nowego Dworu Gdańskiego. Doczekała się wnucząt. Pracuje w firmie córki. Zajmuje się tam pieczeniem tortów na wesela i inne okolicznościowe imprezy.

- Kiedyś mama pomagała dzieciom, teraz dzieci pomagają mamie. My z ciasta zrobimy wszystko: lalki, samochody, ciągniki. Wie pani, jakie dzieci mają zamówienia? To dopiero wyzwanie. Chcą, żeby na torcie były ich ulubione postaci z bajek. Szukamy wtedy w komputerze, jak taki bohater bajkowy wygląda - zwierzyła się Ryszardzie Wojciechowskiej z Dziennika Bałtyckiego.

Pani Danuta jest trochę schorowana, zdiagnozowano u niej chorobę wieńcową, leczy się onkologicznie, a ostatnio nawet skręciła nogę. Od zeszłego roku jest na rencie.

Popularna niegdyś posłanka Samoobrony ma za sobą burzliwą karierę. Nazwisko wyrobiła na rolniczych blokadach dróg pod koniec lat 90. Poznała wtedy Andrzeja Leppera, razem z nim weszła do Sejmu w 2001 roku. Szybko stała się ulubienicą mediów, słynęła z ciętego języka. Była nawet parodiowana w programie Szymona Majewskiego.

Kariera kontrowersyjnej posłanki - zobacz zdjęcia.

Potem zaczęły się kłopoty. Najpierw została skazana za sfałszowanie przepustki do więzienia na widzenie z synem, potem za wyłudzenie kredytów. Obydwa wyroki były na szczęście w zawieszeniu. Po upadku Samoobrony w 2007 roku próbowała jeszcze tworzyć Partię Regionów, ale nic z tego wyszło. Ostatni raz dawnych kolegów z Sejmu spotkała na pogrzebie Andrzeja Leppera. Jak twierdzi nie tęskni za polityką.

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku

Komentarze (6)
Zaloguj się
 • pogromca_mrowek

  Oceniono 9 razy 7

  "Szukamy wtedy w komputerze, jak taki bohater bajkowy wygląda "

  Na jej miejscu bym tak nie paplał. Lukrowana Myszka Miki to albo nieuprawnione wykorzystanie znaku towarowego (bez licencji) albo podróbka. ACTA ją dorwie (normalnie miałaby "znikomą szkodliwość" albo karę grzywny - dzięki ACTA będzie miała możliwośc poznać słynne amerykańskie pierdle.

 • dejtrejder

  Oceniono 6 razy 4

  Zdrowe jak byk babsko sobie rentę załatwia a ludzie bez rąk z poważnymi chorobami są jej pozbawiani. Skoro jest zdolna do pracy i piecze torty to nie powinna brać renty.

 • nautilus77

  Oceniono 5 razy 3

  albo pracować albo renta ! jak tego nie nazwać pasożytnictwem na zus?

 • sealion

  Oceniono 4 razy 0

  No ale co sie nachapała z poselskiej renty to jej.

 • Gość: parodia

  Oceniono 1 raz -1

  i załatwiła synkowi dozor elektroniczny, odsiedzial tylko pewnie 6 miesiecy z wyroku. skandal!

 • nessuno

  Oceniono 2 razy -2

  I takich k urew jak hojarska* jest u nas pod dostatkiem. Za "posłowania" dorobiło sie toto fortuny i żyje sobie jak pączek w maśle. Zawsze mają jakieś wyjście,nie uda się w polityce to i tak damy sobie radę,bo zdążyło się nakraść tyle,żeby spokojnie żyć.
  Tfu,j ebane elity.
  *pisownia zamierzona.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX