Kolejna WPADKA Jacka Kurskiego: "Jestem oburzony na samego siebie za to co zrobiłem..."

pp
24.06.2012 14:23
Jacek Kurski znów źle zaparkował

Jacek Kurski znów źle zaparkował (Filip Klimaszewski/AG/ Screen z Tygodnika Polika)

Ten poseł niczego się nie boi. Ani Jarosława Kaczyńskiego, ani nawet drogówki. Ostatnio pojechał na gdańskie lotnisko,  tam złamał zakaz wjazdu, potem na cztery dni zostawił auto na trawniku. Tuż pod nosem policjantów z lotniska.

Sprawę opisała Anna Dąbrowska z tygodnika Polityka, którą zaalarmował oburzony czytelnik. To co widział opisał tak:

- 19 czerwca [we wtorek - red.] za złamanie zakazu wjazdu przy lotnisku na ulicy Słowackiego, przez policję został zatrzymany samochód. Okazało się, że to europoseł Kurski. Gdy policjanci poznali, kim była osoba prowadząca samochód BMW X 5 grzecznie przeprosili i odjechali, a Pan Kurski nie zrażając się niczym z impetem wgramolił się koło parkingu na trawnik. Założył okulary, czapę i poleciał gdzieś nie zważając na nic...

Polityka skontaktowała się z posłem, który przyznał się do wszystkiego:

- Rzeczywiście spieszyłem się na samolot na posiedzenie Europarlamentu, a ponieważ nie mogłem znaleźć innego miejsca, to zaparkowałem na trawie. Ale zapewniam, że wjechałem na ślady wytarte już przez inny samochód. Jestem oburzony na samego siebie za to co zrobiłem - tłumaczył się poseł dziennikarce tygodnika Polityka.

Dziennikarka zadała sobie trud i zadzwoniła jeszcze na policję. Tam okazało się, ze choć samochód europosła Solidarnej Polski stoi tuż przy posterunku, nikt jeszcze się nim nie zajął. W czwartek (dwa dni po zaparkowaniu) powiedzieli dziennikarce tak:

- Funkcjonariusze ustalają kto i kiedy zaparkował samochód na pasie zieleni, na terenie należącym do lotniska.

Brawo policja!

Czemu Jacek Kurski, który zarabia w Brukseli krocie nie zostawił samochodu na płatnym parkingu pozostanie już jego słodką tajemnica.

Nam wydaje się, że tłumaczenie "wjechałem na ślady wytarte już przez inny samochód" powinno przekonać wszystkich. Tak jak  "goleń" Aleksandra Kwaśniewskiego i "paliłem, ale się nie zaciągałem" Billa Clintona.

Oburzonemu czytelnikowi Polityki przypominamy, ze Jacek Kurski poświęca się dla kraju, do którego często wraca mimo słodkiego życia w Brukseli. Niedawno w Radiu Zet mówił tak:

- Moglibyśmy ze Zbigniewem Ziobro i Tadeuszem Cymańskim siedzieć w Brukseli, cieszyć się, w restauracjach jeść mule i mieć wszystko w nosie.

A tymczasem nasz europoseł bierze aktywny udział w tworzeniu partii Solidarna Polska. Nici więc z muli, biedny nie dojada w podrzędnych polskich restauracyjkach.

Eurodeputowani oprócz dobrej pensji mają liczne profity: wcześniejszą emeryturę, diety, finansowane kursy językowe.

Cieszymy się, że możliwość korzystania z tak wielu dóbr nie odwróciło uwagi Jacka Kurskiego od działalności politycznej dla dobra Polski.

ZOBACZ:

Rodzina Kurskiego emigruje! "Przez PO"

 

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (18)

 • karo80.0

  Oceniono 18 razy 16

  Nic nowego, Kurski to prosty wieśniak.

 • synanki

  Oceniono 12 razy 12

  on może ...bo jest Prawym i Sprawiedliwym oraz Solidarnym chamem !!!

 • j4s4

  Oceniono 12 razy 12

  ... policjanci i tak zwani strażnicy ( miejscy, municypalni...i inni ) powinni powołać oddziały saperów minujących takie wytarte przez innych miejsca na trawnikach oraz otrzymać bezpilotowe samolociki do ścigania graficiarzy a uzbrojone do usuwania nieprawidłowo zaparkowanych samochodów takich Pamprów jak Jacek Kurski między innymi!

 • cezbak

  Oceniono 11 razy 11

  Przecież to proste - nie trzeba ustalać czyje to auto tylko odholować na parking strzeżony. Właściciel po powrocie sam ustali, że bryki nie ma i poprosi policję o pomoc w odnalezieniu.

 • s-lukasz

  Oceniono 11 razy 11

  Oburzony na siebie?
  Dobre, ten kretyn musi już się nienawidzić, żeby tylko przypadkiem w depresję nie wpadł, bo jeszcze go leczyć będziemy.

 • tensofer

  Oceniono 11 razy 11

  nie pora zrobic coś z tymi immunitetami?

  Pokaż starsze odpowiedzi (1)

 • adam8773

  Oceniono 10 razy 10

  regularny debil

 • zapytalski

  Oceniono 9 razy 9

  Arogancki cham.

 • drbob20

  Oceniono 13 razy 9

  ci policjanci to jacys zasrani depbiele, nie panuja nad gnojkiem

 • Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX