Biedroń będzie przekonywał Kaczyńskiego do gejów

mg
26.10.2011 13:23
.

. (AG)

Poseł Ruchu Palikota już wie, co będzie robił w Sejmie.

Robert Biedroń, gdyński poseł Ruchu Palikota już się cieszy na myśl o sejmowych posiedzeniach i spotkaniu posłów z innych ugrupowań. Już wie, co będzie robić, gdy będzie nudno. Wybrał sobie nawet miejsce w sali sejmowej...przy Jarosławie Kaczyńskim. Prezes PiS zapowiedział jednak, że będzie ignorował posłów z Ruchu Palikota.

- Ciężko będzie, bo siedzi najbliżej sejmowej mównicy. Jarosław Kaczyński ma wiele uprzedzeń. Chciałbym przy okazji, kiedy np. będzie nudne posiedzenie, porozmawiać z nim i przekonać go, że nie ma co się bać gejów, lesbijek czy Rosjan - powiedział cytowany przez PAP poseł.

Prezes PiS pewnie już nie może się doczekać.

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (23)

 • cezar85

  Oceniono 2 razy 2

  znaczy romansik?

 • przywalmi

  Oceniono 1 raz 1

  Nie wiadomo jakie preferencje ma kurdupel to może razem z Biedroniem zostaną parą byłby to ślub stulecia

 • mieckaaniolowa

  Oceniono 1 raz 1

  Oj, Robert, Robert... Tego betonu nie skruszysz, ale trzymam kciuki...

 • pabloignazzo

  Oceniono 1 raz 1

  Panie pośle Biedroń, obawiam się, że się Panu nie uda. Ale proszę próbować i się nie martwić, jak się nie uda. Wielki Wódz Jarosław uważa się za lepszego od wszystkich ludzi, niezależnie od ich orientacji czy narodowości. Bo tylko on jest (we własnej opinii) godny sprawowania Właadzy nad Narodem.

 • dragon52

  0

  hahahahaha !!! a czy tego s-k-u-r-w-y-s-y-n-a-da się do czegoś przekonać zero nawet go nie namówił na wygrywanie wyborów !!!

 • tintin22

  0

  w jakim sensie bać ? kilka zdań jasnych i oczywistych nie przekracza możliwości itelektualnych nikogo :) to są próby narzucenia swojej "odmienności" i podporządkowania sobie społeczeństwa, życie intymne tych ludzi jest ich sprawą prywatną, bezpardonowość ich poczynań świadczy o niewydolności i zgniliźnie społecznej.

 • wicary

  0

  Pogadają sobie jak stary gej z mlodym Strzelą sobie numerek i...... Biedroń wstapi do PiSdzielców

 • serauga

  0

  tzn co?? ze yaro ma sie publicznie przyznac do walenia gej_bombera_zero..w anusa ??szybciej piekło zamarznie ..LOL

 • seiendes

  0

  Panie Robercie, Jarka może Pan nawracać po pracy - "nudne posiedzenia" "konwent najstarszych posłów" - jako obywatel chciałbym, żeby w Sejmie była merytoryczna harówka, a nie zabijanie nudy i "wiedzenie cośtamcośtam". Zamiast docinkami, zmiażdż Pan Jarosława paroma solidnymi projektami ustaw.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX