Pomaska nie wystąpi w "TzG". BO LUBI SPODNIE

nd
10.09.2011 10:06

Dominik Sadowski/AG

Pomorska posłanka PO broni jednak decyzji swojej partyjnej koleżanki, która wystąpi w tanecznym programie TVN.

Udział Jagny Marczułajtis-Walczak w "Tańcu z gwiazdami" , która kandyduje  do Sejmu wzbudził kontrowersje wśród polityków PiS.  Uważają oni, że dzięki występowi w tak popularnym programie, snowboardzistka zyska nieuczciwą przewagę przewagę nad innymi kandydatami. Jednak Państwowa Komisja Wyborcza nie zgodziła się z tymi zarzutami.

Prawa Jagny do tańca przed kamerami broni także  Agnieszka Pomaska. Na Twitterze tak skomentowała zarzuty pod adresem Jagny:

- No i co z tego? Że nie może kandydować? Fakt tez ma spory nakład z tego co wiem. Też się już tam paru polityków PiS "mizdrzyło" - napisała.

A czy sama zdecydowałaby się na udział w "Tańcu z gwiazdami"?

- Zdecydowanie nie. Niedobrze czuję się w roli publicznej - niepolitycznej. Nie lubię za dużo odsłaniać, wolę chodzić w spodniach niż spódnicach. To na pewno jest fajna zabawa, ale nie dla mnie. Jagnę oglądam, życzę jej powodzenia i trzymam kciuki - powiedziała nam posłanka.

 

Jagna Marczułajtis-Walczak pokazała się już w pierwszym odcinku programu.

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (1)

  • sherlock222

    Oceniono 1 raz -1

    posłanka potwór powinna kartofle na targowisku we wrzeszczu sprzedawac
    gdzie tam ona do warszawy??? kamizelka niebieska i "pani pomaska pani da pół kila kartofli,takich mniejszych moze i 30 deka buraków" ta "kobieta " jest tragiczna poprostu!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX