Syn krakowskiego kompozytora nęka Kasię Tusk? "Trwało to jeden, dwa dni" [AKTUALIZACJA]

pp
06.04.2012 08:45
Kasia Tusk nękana przez syna znanego kompozytora.

Kasia Tusk nękana przez syna znanego kompozytora. (NAMONCIAKU EXCLUSIVE)

Stalker, który nękał Kasię Tusk został zatrzymany przez policję - dowiedział się tygodnik "Wprost". Ma być to syn znanej osoby z show biznesu.

Tymczasem w TVN24.pl Wojciech Szelągowski z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku powiedział:

- W śledztwie sopockiej prokuratury nikogo nie zatrzymano ani nie postawiono zarzutów.

Według nieoficjalnych informacji portalu, w środę przesłuchano jedynie syna znanego artysty. Jednak nie jako podejrzanego, ale jako świadka.

Tomasz Landowski, zastępca szefa prokuratury w Sopocie, pod której nadzorem prowadzone jest postępowanie w tej sprawie, potwierdził, że przesłuchanie odbyło się w środę poza Trójmiastem. - Poprosiliśmy o pomoc prawną inną prokuraturę w kraju - powiedział Landowski.

Landowski dodał też, że według zawiadomienia złożonego w tej sprawie nękanie miało trwać "jeden lub dwa dni".

Według dziennikarzy śledczych RMF FM chodzi o Łukasza P., syna znanego krakowskiego kompozytora. Miał on wysłać dużą liczbę "nieprzyjemnych" esemesów na telefon Kasi. Został on przesłuchany i zwolniony do domu, jednak nie oznacza to, że nie zostaną mu jeszcze postawione zarzuty.

Zawiadomienie o tym, że ktoś ją prześladuje Kasia Tusk złożyła w ubiegłym tygodniu. Wskazała w nim konkretną osobę. Według naszych informacji skłonili ją do tego najbliżsi.

Z początku wydawało się, że sprawa jest dość trywialna. Ktoś zabiega o kontakt z Kasią, być może natarczywie narzuca się w mailach czy esemesach. Popularna i atrakcyjna córka premiera ma zapewne wielu wielbicieli, któryś z nich przekroczył granicę i stał się męczący.

Z naszych informacji wynika, że sprawa jest dużo poważniejsza.

- Tu chodzi o zagrożenie zdrowia Kasi. Ona naprawdę jest już przyzwyczajona do tego, że musi znieść trochę więcej zainteresowania niż inni. I znosi. To co się stało wykracza daleko poza granicę - powiedziała nam osoba z otoczenia rodziny Tusków.

Śledztwo prowadzone jest energicznie. Według RMF FM, trzech świadków przepytano w Sopocie, a kilka innych na terenie kraju.

Córka premiera od roku razem z przyjaciółką Zosią Cudny prowadzi bloga "Makelifeeasier.pl" na którym piszą o modzie, stylu życia i gotowaniu.

W Polsce stalking jest przestępstwem od niespełna roku. Zagrożony jest karą do 3 lat więzienia. Polega na uporczywym, natrętnym nękaniu. Zazwyczaj są to ciągłe próby nawiązania kontaktu z drugą osobą, mimo jej sprzeciwu. Może to być uporczywe telefonowanie, wysyłanie sms-ów, e-maili, oczernianie osoby w internecie czy nawet zostawianie informacji pod drzwiami mieszkania.

ZOBACZ: Chłopcy MLH czekają na wizytę ABW. To oni nękali Kasię?

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (4)

 • Gość: motyla noga

  Oceniono 10 razy 6

  "... Ona naprawdę jest już przyzwyczajona do tego, że musi znieść trochę więcej zainteresowania niż inni. I znosi. ... - powiedziała nam osoba z otoczenia rodziny Tusków."

  Srańje w banie, dobrzy ludzie. Ona nic nie musi.

  Czy ktoś chorobliwie interesuje się dziećmi Komorowskiego? Po prostu nie pchają się na świecznik, i to wystarczy, żeby mieć spokój.

 • Gość: Binia

  Oceniono 3 razy 3

  Tata pasje komponuje a syn psychopata,w dodatku stary piernik 48 lat w dodatku psychiatra,a fe!

 • delivered

  Oceniono 7 razy 3

  W zeszły piątek Kasia Tusk wycisnęła pryszcza z tyłka. W związku z tym index giełdowy WIG20 spadł o 0,2%.

 • lukka74

  Oceniono 3 razy 1

  RMF FN: Kasię Tusk nęka syn znanego kompozytora?? RMF FN?? A nie przypadkiem RFN FM??

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX