W Sopocie modlą się pod domem Kaczyńskiej

am
13.03.2012 18:35
.

. (fot. Dominik Werner AG)

Mieszkańcy Trójmiasta 10. dnia każdego miesiąca zbierają się pod domem tragicznie zmarłej pary prezydenckiej. Mieszkanie w sopockiej kamienicy należy dziś do Marty Kaczyńskiej.

Choć od katastrofy w Smoleńsku minęły już dwa lata, mieszkańcy Trójmiasta wciąż oddają cześć tragicznie zmarłej parze prezydenckiej.  Lech Kaczyński z żoną Marią przez wiele lat mieszkali w Sopocie, choć najkrócej w tej kamienicy pod którą zbierają się teraz modlący.

Przychodzą na ul. Armii Krajowej, 10. dnia każdego miesiąca. Modlą się, składają kwiaty i zapalają znicze. Marta Kaczyńska pojawia się tam rzadko, od czasu do czasu dogląda tylko spraw związanych z remontem mieszkania.

ZOBACZ: Marta Kaczyńska spełniła marzenie mamy dotyczące mieszkania w Sopocie

Mieszkańcy tej kamienicy, już od dawna mają dosyć zlotu ludzi pod ich mieszkaniami. Tym bardziej, że to na nich spada obowiązek sprzątania kwiatów, świeczek, flag i plakatów.

Dwa lata po katastrofie, ludzi przychodzi już znacznie mniej.

ZOBACZ:

Zaskakujące fakty z życia Marty Kaczyńskiej

Kaczyńska dostała kwiaty od tajemniczego wielbiciela

Marta Kaczyńska fotografuje. Nieodkryty talent? [ZDJĘCIA]

 

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku

Komentarze (49)
Zaloguj się
 • hydrograf

  Oceniono 34 razy 30

  Dla niektórych średniowiecze trwa nadal.... To raczej sprawa dla psychiatrów niż dla dziennikarzy. Biedni obłąkani ludzie....

 • vibhisana

  Oceniono 32 razy 26

  Polityczno-religijny obłęd zwolennikó PiS trwa. W tej sytuacji przydałaby się mobilna świątynia dedykowana Parze Prezydenckiej :) Krzystzof Krawczyk ma coś takiego. Poradźcie sie go o zwolennicy Lecha i zróbcie taki mobilny ołtarzyk. Tylko czy wiecie jak korzystać? Bóstwem ma być Jezus czy Lech???

 • mgr.inz1

  Oceniono 20 razy 20

  Prawdopodobnie modlą się o rozum dla siebie.

 • vbn53

  Oceniono 19 razy 17

  Modlić się to na cmentarz albo do kościoła. Ja się nie modlę w miejscu gdzie mieszkał i pracował mój Dziadek!!! Paranoja pisowska. Dobrze, że to się niedługo skończy.

  WSPÓŁCZUCIA DLA MIESZKAŃCÓW KAMIENICY!!!

 • jogibaboo

  Oceniono 17 razy 17

  Współczuć tylko sąsiadom byłej pary prezydenckiej. A można zarobić: od ręki sprzedawać w woreczkach ziemię z ogródka "po której stąpał", znicze, kwiaty z działki...

 • hans_close

  Oceniono 15 razy 15

  Sekta PISlamistów to zakała tego rdzennie europejskiego kraju.

 • rezun-one

  Oceniono 15 razy 15

  Tacy to i chrześcijanie, wciąż Maria i Martą im się myli, wiec modlą się bez opamiętania, nawet do zacieku na szybie.

 • ka-mi-la789

  Oceniono 18 razy 14

  Z pierwszej sierotki Rzeczpospolitej awansowała na boginię. To się nazywa kariera. Ciekawe, czy uzdrawia, wskrzesza albo chociaż zmienia wodę w wino.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX