Maciej i Lucjan dziękują za Sztorm. Po swojemu...

pp
18.02.2012 14:35
Lucjan i Maciej czyli anonimowi twórcy bloga Make Life Harder.Przebrali się za króliczka i renifera

Lucjan i Maciej czyli anonimowi twórcy bloga Make Life Harder.Przebrali się za króliczka i renifera (Dominik Sadowski/AG)

Po odebraniu w telewizji nagrody Sztorm Roku twórcy bloga Make Life Harder poszli na imprezę. O swoich wrażeniach napisali na blogu.

Wręczenie nagrody Maciejowi Lucjanowi nie obyło się bez drobnego zamieszania. W studio TVP Gdańsk najbardziej pocił się Jerzy Szyłak, profesor UG, który miał za zadanie wręczyć statuetkę chłopakom i jakoś to sensownie uzasadnić.

ZOBACZ: Zakłopotany profesor w TVP Gdańsk. "Ale... co ja tutaj robię?"

O swoich wrażeniach z imprezy napisali także anonimowi blogerzy z Make life Harder. Podziękowali też oddane na nich za głosy...

- Special day to jest taki dzień, kiedy najpierw dostajesz Sztorm Roku w kategorii "Film i multimedia", a następnie idziesz do knajpy i obrażasz wszystkich, którzy nie wygrali. Dzięki za bezinteresowne wysyłanie smsów i marnowanie ciężko zarobionych pieniędzy waszych rodziców. W ogóle to byliśmy przekonani, że cała ta gala to jest przebierana impreza i trochę nas zaskoczyło, że ani Wojtek Mazolewski, ani Stefan Chwin z Dorotą Nieznalską się nie przebrali.

Typujemy, że Lucjan i Maciej napili się na koszt Wojtka Mazolewskiego. To jemu się ostatnio najlepiej powodzi. Sztormu nie  dostał, ale ma za to świetny zespół, ładną, wpływową dziewczynę i jeszcze do tego nagrywa dobre płyty.

ZOBACZ: Zakochany Mazolewski ma dobrą passę

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku