Polsat i TVN biją się o tancerzy

st
05.01.2012 16:17
.

. (mat.prasowe)

Rusza nowy program taneczny. Tym razem w Polsacie.

7 stycznia w Gdańsku odbędzie się precasting do programu "Tylko taniec". Casting odbędzie się w szkole tańca Dance Vision przy ul. Paderewskiego.

I to już koniec informacji. Nie ma oficjalnej strony. Jedynie zakładka na stronie Polsatu. Nie wiadomo, kto będzie w jury. Krążą plotki, że być może jurorem zostanie Błażej Szachowski, obecny chłopak Dody. Mowa jest również o Edycie Herbuś.

Format programu przypomina brytyjski "Got to dance", w którym jurorką jest jedna z piosenkarek Pussycat Dolls- Kimberly Wyatt. Ale nie wiadomo, czy będzie to polski odpowiednik.

"Program ma charakter talent show, w którym wystąpić może każdy! Wystarczy mieć talent i pomysł na siebie! Można tańczyć co się chce i jak się chce! Dozwolony jest każdy styl taneczny. Balet, taniec towarzyski, breakdance, hip hop, jazz, taniec ludowy, taniec brzucha, taniec przy rurze, dancehall! Nie ma żadnych ograniczeń! Na castingi zapraszamy wszystkich, bez ograniczeń wiekowych. Można występować solo, w parach albo z całą formacją taneczną!"


Możliwe, że program ruszy na wiosnę, a wtedy pokryłby się z kolejną edycją "You Can Dance".

Do tej pory tancerze z Trójmiasta świetnie sobie radzili w "You Can Dance". Pierwszą edycję wygrał Maciek Florek z Gdańska. Czy równie dobrze poradzą sobie w nowym tanecznym show?

Zostań fanem Namonciaku na Facebooku